Skocz do zawartości

Rosenbauer GFLF Simba 8x8- Revell


Praetorian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Kiedyś sprzątnęli mi ją z przed nosa na aledrogo Musiałem wyjść z domu i nie wróciłem na czas przed końcem.

Szkoda. Powodzenia przy pracach.

 

Zerknij na snip.pl nie to żbym coś tu reklamował, ale często używam tego narzędzia bo inaczej przeszło by mi koło nosa za dużo aukcji , aczkolwiek na Simbę mimo jej rozmiarów mam chęć...

W zasobach mam dwa Mesie od Revell'a gaśnicze, zobaczymy kiedy się za nie wezmę, tym czasem wracam do prac mniejszych i aktywności na forum po dosyć długiej nieobecności

 

Dawaj z tą Simbą. Poszperam w zasobach, może znajdę jakieś zdjęcia skrytek i wtedy będziesz mógł choć by coś tam zaimprowizować, w sumie model aż się prosi o to i inna sprawa, że troszkę pleksi i można w prosty sposób to wykonać, a efekty będą pewnie extra

 

 

 

mały EDIT

Zerknij na poniższy link, o ile go nie znasz:

http://s257.photobucket.com/albums/hh228/rony-mack/GFLF%20Simba%208X8%20Rosembauer/ być może coś Ci się przyda, widać nieco drobiazgów, ktoś też zrobił niezły upgrade ;)

 

chociaż obserwując ten model... sam zobacz.

 

Jedyną fotkę jaką udało mi się znaleźć realnego wnętrza... masz poniżej:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cb/GFLF_SIMBA_6_x_6_Hose_apel.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Na początku chcę się przywitać po długiej przerwie z forum, ale tak jakoś wyszło myślę, że teraz będę częściej tu zaglądał i

No no pięknie ci idzie tylko pogratulować są jakieś postępy w pracach od ostatniego twojego wpisu. Może i ja swoją w końcu skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Gdzie tu jest jakiś modelator? Ludzie widzicie chyba, że ostatni post autora pochodzi z 2010 roku a teraz mamy 2013... i do tej pory się nie odezwał. Przestańcie zaśmiecać temat, jeśli autor wątku będzie kontynuował prace to pewnie o tym tutaj napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.