Skocz do zawartości

TS-11 Iskra 200 BR


jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, coś chyba przez przypadek włączyłem bo nie mogę dopisywać komentarzy do swoich postępów. 

Edytowane przez jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały K..wa dzień poświęcony na osłonę którą powinienem przygotować w 10min. Ale zrobiłem. A co się posypało przy tym? Dużo kalorii spaliłem. Przy okazji poprostowałem usterzenie poziome bo też łódkowało. Na dziś starczy. 

IMG_5727.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moses napisał:

Rama git, ale szkło jakieś mleczne..... 😉

Trochę zapylone od szlifowania, a i tak jeszcze strzelę polerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana walczę z dajnikami, sondami i innymi tego typu pierdoletami. Niestety producent chyba pomylił skale i niektóre rzeczy jak na nosie trzeba będzie pomniejszyć, czyli do wieczora może zdążę. Następne w kolejce czeka podwozie. Bez melisy go nie pokonam  

IMG_5731.jpeg

IMG_5730.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacek napisał:

Od rana walczę z dajnikami, sondami i innymi tego typu pierdoletami. Niestety producent chyba pomylił skale i niektóre rzeczy jak na nosie trzeba będzie pomniejszyć, czyli do wieczora może zdążę. Następne w kolejce czeka podwozie. Bez melisy go nie pokonam  

IMG_5731.jpeg

IMG_5730.jpeg

Jeden zrobiony, zastanawiam się czy nadal nie jest za duży ale na zdjęciu wygląda gorzej niż w realu więc chyba zostawię jak jest ?   

IMG_5732.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek napisał:

czy nadal nie jest za duży ale na zdjęciu wygląda gorzej niż w realu więc chyba zostawię jak jest ?   

Moim zdaniem do zmniejszenia.

Zerknij na oryginał:

image.thumb.png.33ac98a77a1af4a78fde398032b770a0.png

image.thumb.png.f69a9c07917b98521abee87b6055355f.png

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem tę nieszczęsną owiewkę, klapy i usterzenie poziome. Jak okleję szyby i wyszlifuję te dzyndzle z przodu do normalnej wielkości to spróbuje to prysnąć podkładem. Wyjdzie ile poprawek prze de mną.

IMG_5733.jpeg

IMG_5735.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Grzes napisał:

Moim zdaniem do zmniejszenia.

Zerknij na oryginał:

image.thumb.png.33ac98a77a1af4a78fde398032b770a0.png

image.thumb.png.f69a9c07917b98521abee87b6055355f.png

Dobra, wywaliłem całkiem te poprzednie dzyndzle bo były okropnie wielkie i wstawiłem nowe ciut mniejsze. Myśle ze teraz będzie w miarę odpowiadać to rzeczywistości.

IMG_5737.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okleiłem co trzeba. Dzień się kończy to trzeba rozrobić trochę podkładu i powdychać rozpuszczalnika a żywot stanie się piękniejszy. Ciekawe ile wylezie baboli na tym moim potworku? 

IMG_5738.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jacek napisał:

Na dziś wystarczy.

 

Ta yhy

 

 

Przed malowaniem, zdoktoryzuj się jeszcze w układzie plam kamuflarzu. Coś gdzieś mi się obiło, że schematy w książkach, monografiach BRki są źle, bo przedstawiają samolot muzealny, który został przemalowany. 

Edytowane przez Moses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie masochizm, ale co kto lubi :)edit: aaaaa teraz widzę, że kolega sam pisze, że już po pierwszym wytrysku :D

Edytowane przez kozborn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Moses napisał:

samolot muzealny, który został przemalowany

Korespondowałem ostatnio w roku 2017 z kierownikiem działu lotnictwa w muzeum w Drzonowie, gdzie stoi Iskra 200BR i do tamtego czasu samolot nie był przemalowywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Moses napisał:

Ta yhy

 

 

Przed malowaniem, zdoktoryzuj się jeszcze w układzie plam kamuflarzu. Coś gdzieś mi się obiło, że schematy w książkach, monografiach BRki są źle, bo przedstawiają samolot muzealny, który został przemalowany. 

Pamietam. Mam to wydrukowane. Do malowania jednaj jeszcze daleka droga. Muszę poprawić niedociągnięcia i psiknąć jeszcze raz. Potem uzbrojenie a na samą myśl o podwoziu dostaje migotania przedsionków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.