Skocz do zawartości

TS-11 Iskra 200 BR


jacek

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, jacek napisał:

dawno temu założyłem sobie że biorę na warsztat tylko jednomiejscówki

Wiesz, wielu z nas, dawno temu, powiedziało sobie, że już więcej nie kupi kolejnego modelu...

Także, wszystko przed Tobą :mrgreen:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się troszkę poprostować te nieszczęsne skrzydła. Intensywnie walczę z wlotami powietrza. Schnie trzecia warstwa szpachli.  

IMG_5705.jpeg

IMG_5706.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzes napisał:

Rób z otwartą kabiną i będzie git :super:

Był taki zamysł od początku jak w innych moich latadłach, ale tu nawet gdybym chciał zamykać byłby mega problem. Jakoś spróbuje to poprostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta rama ma prosty kształt  do datkowo jest gruba, czemu nie wiezmiesz i nie zrobisz jej prawilnie z płytki poliestrowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moses napisał:

Ale ta rama ma prosty kształt  do datkowo jest gruba, czemu nie wiezmiesz i nie zrobisz jej prawilnie z płytki poliestrowej?

Chodzi mi to po głowie. Prawdopodobniej było by szybciej a i efekt mógłby być lepszy. Najgorsze ze jutro zaczyna się przedświąteczne sprzątanie w domu i wszystkie plany idą w pi…

to znaczy w dal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, imt napisał:

zaskoczony jestem, ze koś miał śmiałość wsiąść za to pieniądze.

 

Na szczęście tylko symboliczne...

 

Iskra.thumb.jpg.c8eab40c4bd1178bc507567760dea1fe.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zaruk napisał:

 

Na szczęście tylko symboliczne...

 

Iskra.thumb.jpg.c8eab40c4bd1178bc507567760dea1fe.jpg

No właśnie to jest najbardziej wkurzające. Myślałem ze zestaw jest bardzo precyzyjny bo przecież żywica a tu taki gniot. I jeszcze ta cena sugerująca wysoką jakość. Miał być relaks po długiej przerwie a jest kopanie się z koniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest związana z jakością a z technologią i tym że jest to produkcja nisko nakładowa. Bynajniej nie z jakością. Tak samo to że model jest żywiczny nie oznacza że jego jakość będzie jakaś super,bo ciężko kontrolować wyrób robiony metodą chałupniczą. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Moses napisał:

to że model jest żywiczny nie oznacza że jego jakość będzie jakaś super,bo ciężko kontrolować wyrób robiony metodą chałupniczą

Ale np. kupując model firmy Ardpol wiadomo na jaką jakość można zawsze liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po świętach. Ufff.

Co do „modelu” to powklejałem hamulce. Marzyły mi się otwarte ale szybko sprowadziły mnie na ziemię. Będą zamknięte.

IMG_5721.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2023 o 12:31, jacek napisał:

No właśnie to jest najbardziej wkurzające. Myślałem ze zestaw jest bardzo precyzyjny bo przecież żywica a tu taki gniot. I jeszcze ta cena sugerująca wysoką jakość. Miał być relaks po długiej przerwie a jest kopanie się z koniem. 

Reklamuj. Reaguj, zgłaszaj. Przedmiot nie spełnia oczekiwań. Udokumentuj wady. Wnerwia mnie takie dziadostwo maksymalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.