Skocz do zawartości

M1A2 Abrams Sepv2 Academy


Kudacior

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Grzegorz Grabowski napisał:

Kapsle na środku każdego koła to w rzeczywistości wskaźniki poziomu oleju, gdzieś tam. W rzeczywistości są przezroczyste i we wszystkich, lepszych modelach Abramsa, producenci też robią je przezroczyste. Dla zaimitowania rzeczywistości, niektórzy modelarze, malują te kapsle, czarną farbką od środka, często gęsto, tylko do połowy. 

Amerykanie piszą  o przejrzystym kolorze tego oleju

Build looking good so far. Don’t forget to leave the center caps clear (you probably already know this). A little clear smoke in the center would look good to replicate the oil inside the hubs.

Wynika z poniższego artykułu iż używają oleju zamiast smaru do smarowania łożysk

M1-Series Tanks: Check Road Wheel Hub Oil Levels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany znowu się zmieniły. Zdecydowałem się wrócić do pierwotnego malowania z pierwszego założenia czyli cały zielony. Trzeba będzie tylko zmienić crows na low profile ale na szczęście udało się zdobyć z zestawu rfm sepv3. Ale wracając, zacząłem cieniowanie. Oczywiście jeszcze nie skończone.

IMG_6279.jpeg

IMG_6278.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbezpieczniej dać połysk pod kalki, bo już nie raz się później świeciły nie jednemu, a i kalki łatwiej się kładą , minusów nie widzę, po kalkach mat, ewentualnie satyna jak pod camo itd, eksperymentuj co Tobie pasi , tak najlepiej

Edytowane przez Evildead
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę coś tam jeszcze spróbować zmienić chociaż w rzeczywistości jak patrzę na model to odcienia "sałaty" nie widzę. Zdjęcia na telefonie wyglądają normalnie ale po przesłaniu na komputer jakiś dziwny odcień się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wstawiłem zdjęcia prosto z telefonu bez przesyłania ich na komputer, sałaty już trochę mniej widać, przynajmniej takie jest moje zdanieIMG_6318.jpeg

IMG_6317.jpeg

IMG_6316.jpeg

Edytowane przez Kudacior
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kudacior napisał:

Mogę coś tam jeszcze spróbować zmienić chociaż w rzeczywistości jak patrzę na model to odcienia "sałaty" nie widzę. Zdjęcia na telefonie wyglądają normalnie ale po przesłaniu na komputer jakiś dziwny odcień się robi...

Przyczyną może być niezgodność albo brak profilu zdjęcia. Jeżeli zdjęcie jest nieoprofilowane albo jest niezgodność profilu to efektem jest nieprawidłowe wyświetlanie kolorów na różnych urządzeniach, programach czy przeglądarkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.