Skocz do zawartości

Projekt Pz.kpfw IV


Boozy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Model już tak nie świeci. Dostał washa czarnego, a później brązem van dyka. Niedostatecznie zabezpieczyłem farbe bo już chciała zejść przy wycieraniu washa (na przyszłość będe już o tym wiedział).

Najbardziej rażą mnie te nieszczęsne "odpryski" na przednim i tylnym błotniku. Jak sie ich pozbyć, ewentualnie poprawić? Ogólnie jeszcze musze kilka rzeczy poprawić/przerobić.

Reszcze oceńcie sami.

11.jpg

13.jpg

15.jpg

12.jpg

14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam wreszcie swój aparat więc moge troche częściej was "gnębić" fotkami. Najpierw oczywiście musze go odpowiadnio ustawić, chociaż już widze, że te fotki są lepsze od poprzednich.

Trzy zdjęcia na dobry początek, więcej jutro.

Powiedzcie mi czy taki zaschnięty kurz/błoto może być, mieszałem 3 pigmenty. Zrobiłem na razie z jednej strony. Oczywiście jeszcze musze trochę go wytrzeć.

16.jpg

17.jpg

a tu figurka... i albo wymaga cieniowania albo po prostu kreta

18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie Ci to idzie - oglądam twoją relację od dłuższego czasu i z zdjęcia na zdjęcie jst coraz lepiej.

 

Pigmentów nie ma co się bac - na twoim miejscu wszedł bym jeszcze jako kurz na błotniki i górę kadłuba. Zdaje się zę było kilka watkó jak to robić tak żesobie poradzisz. I stara zasada z pigmentami - jak schną to ich nie tykaj. Jak chcesz poprawić - white spiryt i dalej jazda - jeśli coś jest nie tak. Przyspieszaczem schnięcia pigmentów jest suszarka - patent niejakiego Rafała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rewelka, ten łosz, kurz itd, daleka droga jeszcze u mnie.

Dzięki.

 

Pigmentów nie ma co się bac - na twoim miejscu wszedł bym jeszcze jako kurz na błotniki i górę kadłuba. Zdaje się zę było kilka watkó jak to robić tak żesobie poradzisz. I stara zasada z pigmentami - jak schną to ich nie tykaj. Jak chcesz poprawić - white spiryt i dalej jazda - jeśli coś jest nie tak. Przyspieszaczem schnięcia pigmentów jest suszarka - patent niejakiego Rafała

Dzięki i postaram się zastowosac do ww. rad

Postaram się też zmienić troche kolor tego kurzu, co by nie przypominał rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wannie,z przodu obic nie dasz?

Być może dam... ale nie chce przedobrzyć jak z tymi na błotnikach...

 

 

Wreszcie te fotki jakoś wyglądają... przynajmniej mi się tak wydaje...

Tu troszke przód... jeszcze to będe rozjaśniał i wycierał (chyba)

 

19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie to wszystko idzie do przodu.wydaje mi sie ze figurka jest spoko tylko jeszcze cieniowanie wlasnie

ps. jakim aparatem robiles zdjecia,przy jakich ustawieniach i swietle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. jakim aparatem robiles zdjecia,przy jakich ustawieniach i swietle?

Panasonic DMC LZ10 ... światło dzienne, przysłona jak największa u mnie F8.0, ISO jak najmniejsze u mnie 100. pozatym reguluje ręcznie migawke.

Jeślij chcesz wiedzieć coś więcej polecam:

viewtopic.php?t=1190&start=0

lub poszukaj na innych forach/stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie 'usyfiłeś' go - bez przegięć w którąkolwiek ze stron

Polemizuje - Bozzy nie słuchaj go, odważniej z tymi pigmentami - nałóż beach sand + europan dust i ciut russian earth na dole i wejdż z white spirytem - rozprowadz go pędzlem bez stresu. Suszara i jak wyschnie wystaw zdjęcia to Avi wtedy się zdziwi jak ładnie. Co on się zna lepca szmatopłatów -)))) i pijok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sypia w kilku łóżkach....

Ale tylko w Lublinie

Ale żeby nie robić OT - no i mnie zahukali ! Abstynenci się znaleźli od siedmiu boleści

Mi tam się podobało takie mniej pokurzone i ubłocone. Ale jak widać kąpiele błotne się wszystkim udzielają, hehe.

A tak na poważnie - zarówno RollingStonka jak i Badger się na tym zdecydowanie lepiej znają ode mnie - może faktycznie więcej 'marasu' trza na niego narzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sypia w kilku łóżkach....

Taki "cudzołożnik" (bez podtekstów oczywiście)

 

Przyjąłem wszystkie za i przeciw. Troche dołożyłem ale nie dużo i stwierdzam, że nawet mi się to podoba więc już raczej tak zostanie.

23.jpg

25.jpg

22.jpg

24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.