Skocz do zawartości

Nooteboom Mega Windmill Transporter - Relacja z Budowy


MiloszKr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na element pierwszego wuzka połorzyłem pierwszą warstwe lakierku. Coś tam sie przykleiło w 2 miejscach i jak dobrze lakier wyschnie to się delikatnie papierkiem przejedzie. Wszystko widać na fotkach. Instalacja jest odwzorowana tak jak w orginale i też mnie dziwiła haotyczność ułorzenia kabli ale jak się przyjżałem to w wielu miejscach jest ona takowo rozmueszczona. W niewielu przypadkach jest ona spięta i trzymajaca się w sobie.

Elementy gdzie widać szpary będą przeszpachlowane i przeszlifowane a oto forki.:

dscn7564gq7.jpg

dscn7566ds6.jpg

dscn7569cv2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten element ma 33,5 cm + 3mm trzeba będzie dodać na tylni zderzak, którego w tej chwili nie ma .

A tak przedstawia się telefon Nokia 6030 na tle ramy - możliwość zreflektowania jak duże to jest.

 

dscn7572xf7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuzek Tylni będzie miał długośc około 45-46 cm + dotego trzeba doliczyć uchwyt który bedzie miał jakieś 5-7 cm + dotego turbina która ma w najdłuższym miejscu 39 cm.

 

Malutkie autko będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Jestem na tym forum "nowy" wiec tradycyjnie Witam

Mieszkam w Rzeszowie, sklejam głównie samochody cywilne osobowe - czasami dla odskoku coś innego, fajnie tutaj u was na forum wiec myślę że się zaprzyjaźnimy

 

Sorki za małe OT

 

Miłosz świetny model robisz, strasznie lubię takie dłubaniny, wszystko jak na razie idzie Ci świetnie, mam nadzieje że będziesz relacjonował budowę do samego końca

 

Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że np. ja bez takiego doświadczenia jakie ma Miłosz to bym się tego nie podjął, ale życze mu powodzenia i mam nadzieje że ją zrobi tak dobrze jak tylko umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie, gdzie Ty to kurcze będziesz trzymał ?! Przeca to wielgachne jest O_O.

 

Hehe, na taki model napewno Miłosz zrobi specjalną półkę widoczna z każdego miejsca w pokoju/domu/mieszkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten element pierwszego wózka sobie jeszcze schnie więc zabrałem się dziś za drugi wózek tym razem przystosowany pod 7 osi skrętnych w stosunku do kątu wychylenia przednich kół w ciągniku. Długośc drugiego wózka wynosi 44,5 cm.

 

Fotki:

dscn7582fs9.jpg

dscn7583xs5.jpg

dscn7584qd5.jpg

Poruwnanie wielkości wuzków.

dscn7585un8.jpg

dscn7586cv4.jpg

Jaki ten telefonik jest malutki

 

Do fliper_nx

Umnie półek w pokoju jest pod dostatkiem bo jest ich aż 10 metrów.

dscn7587qt7.jpg

Na tej pułce będzie stało to cacuszko

dscn7588fi0.jpg

dscn7589ig9.jpg

 

Żeby to chłopaki miało być zajęcie na miesiąć czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, te długie półeczki czekają na coś dłuższego, kolejny projekt to pewnie pociąg autralijski ?! A le widzę, żenie zły mianiak z Ciebie ;).

A co do modeliku, coraz lepiej wygląda lecz fakt faktem bydle jak cho**inka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedz w czym maniak ?

 

Nie kolejne projekty to dość odleglejsza przyszłość i mało miejsca będą potrzebowały w stosunku do zestawu Mindmill+Scania 10x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fliper_nx wiesz motoryzacja to jakos niebardzo. Ale Cieżarówki i Rajdy to ja Kocham.. w ciutke mniejszym stopniu bo na pierwszym miejscu jest Kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.