Skocz do zawartości

Sdkfz 251/20 UHU


badger

Rekomendowane odpowiedzi

Klocek będzie fajny, bo jak doczytałem z podnoszoną kiecką.

Oczywiście na scenke rodzajową "my bili,ale nas pobili" także, a co myslisz - duże jest piekne, bo jest duże..i tyle;)

On żółty jest w naturze - wina oświetlenia, jeszcze się porządnego nie dorobiłem.

Zdaje się, że przy mocniejszych cieniowaniach aparaty wariują, sam zaczyna miec coraz wiekszy problem z oddaniem rzeczywistych barw.

Tak ustawie, to zdaje się być za jasny, jak obiże oświetlenie to za ciemny.

Albo widac przewage jednego koloru, albo 2.

Najlepiej te cieniowania widac na wielkich pudłach(podczas sesji), wtedy nie ma problemu...a tak.

No nic, szczekam na moore;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Ale on tak nie będzie lewitował? I co z tym brukiem - nadal "się układa", czy w założeniu ma się tak nagle urywać? Przy pokonywaniu tych wybojów coponiektórzy Panowie z desantu mogliby się bez własnej woli "desantować" na glebę .

 

Fajna ta podstawka - pojazd będzie wystawał tak jak teraz poza obrys? Te "wystające" prace mają w sobie to tajemnicze "coś" .

 

P.S. Super zielenina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, przednie zawieszenie w takiej sytuacji jest w bardzo charakterystycznym położeniu. Poszukaj na FMR, tam Tomek Mańkowski wrzucał fotę, co prawda OT-810, ale to prawie to samo. Fajne krzaczki, z czego robione?

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle odsłon, a nikt nic nie skomentuje, nie pochwali ???

Dziwni jacyś jesteście...tyle fajnej roboty, przecież sami też kleicie, i wiecie jakie to czasochłonne.

Jacuś Ci powiem .

Bardzo fajnie skomponowana podstaweczka, świetna zieleninka...aby nie było, że tylko ciumkam nad pracą kolegi...

To się czepnę

Chyba zbytnio dosadnie pokazałeś "sztywność" hani ;)

Ofkors, to tylko moje niewysublimowane preferencje...tak mi rzec kazały ;)

 

Gratki Jacek, ciesze się podwójnie, że nie zrezygnowałeś z kontynuacji !

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał z tymi kołami to wiem że powinny opaść pod własnym ciężarem, obracam tego hanomaga i obracam i nijak się nie mogę zdecydować jak go postawić. A w moich wątkach to norma że mało wpisów jest, ja nie buduję tak dobrych modeli w takim tempie - żeby się dopisać do Twoich wątków to trzeba się śpieszyć bo człowiek zaśpi i model w galerii. U mnie produkcja to 4 czołgi rocznie jak dojdzie jakiś samolot to już sukces produkcyjny, no ale za to modeli mam nakupionych do śmierci przyjmując nawet optymistycznie długie życie.

Wszyscy sie pytają o krzaczki - to gałązki ogołocone z jakiegoś drzewka (chyba produkcji RolingStonki, albo od niego pozyskanego w handlu wymiennym), ziemia wykonania na bazie z masy szpachlowej - na to pigmenty różnej maści i sortu, droga to wycinanka gipsowa (na aledrogo można kupic za 9zł), trawa wykonana z konopi docinanych na oko.

Oczywiście elementy zieleni są do malowania ale w podobnej tonacji.

Jak nie mam siły do modeli to robię podstawkę. Gorszą sprawą jest to że pojazd musi mieć diametralne zmiany brudząco malarskie coby sie wkomponował w otoczenie i to jest problem przynajmniej dla mnie.

 

W każdym razie dzięki za przychylne opinie .

CDN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moich wątkach to norma że mało wpisów jest, ja nie buduję tak dobrych modeli w takim tempie - żeby się dopisać do Twoich wątków to trzeba się śpieszyć bo człowiek zaśpi i model w galerii

Jacek, Jacek - ta skromność to nabyta, czy wrodzona ? ;>:jezyk:

Poważniej, jeden robi 4 a dokładne, inny 100 a mniej dokładnie - ważne by każdy odnalazł to, co mu sprawia frajdę.

 

 

Co do hani, moze lekkie podgięcie u dołu by załatwiło sprawę - głośna myśl, broń Boże sugestia - w końcu wiesz co tam chcesz mieć.

Aczkolwiek - zatrzymanie filmu mogło nastąpić akurat w takiej pozycji, koniec tematu.

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. I nikt się nie przyczepi, że Sowacz "dziwnie wisi" albo figuranci by się nie utrzymali na tych "ławeczkach" . Teraz wygląda naturalniej... I ten piaszczysty fragment jest jakoś lepiej wyakcentowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne - motor w zaczątkach budowy, dojdzie wózek do niego no i pewnie ludzik też jakiś wyląduje koło zundappa. Diorama że tak powiem jeszcze w powijakach, muszę dostosować teren i pojazdy żeby spójność uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badger, kilka dni mnie nie było, a Tobie się już koncepcja zmieniła? Ten motorek to w charakterza statysty-przestrzeniozapychcza jest? Bez niego całość też się dobrze prezentuje. Wystarczyłby jeno jeden figurant, który pod wpływem nagłej potrzeby zeskoczył z Sowacza pod to drzewo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał obsewując Ciebie i Twoje błyskawiczne prace toto to ulepek jakiś jest robiony juz pare miesięcy, o czym mowa. Podoba mi się Twoje wyczucie terenu, którego trochę tutaj brakuje, przynajmniej na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.