Skocz do zawartości

[PG-ZD] GALERIA: MT-LB w barwach WP 1:35 Skif, Eduard, Armo


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Po około 1,5 miesiąca pracy i oczekiwań udało mi się ukończyć MT-LB w malowaniu nauki jazdy wojska polskiego, który wykonywałem w ramach projektu grupowego.

 

Do zestawu dokupiłem żywiczne poprawione koła z Armo i blachy Eduarda.

Malowałem Pactrami i Vallejo, pigmentami MIGa i Agamy.

Właściwie po raz pierwszy użyłem blaszek na tak szeroką skalę i jestem bardzo zadowolony z efektu, szczególnie z wnętrza które udało się poratować blaszkami, i z odprysków które też próbowałem robić po raz pierwszy.

 

Warsztat tu:

viewtopic.php?t=9875

 

Jeszcze wymaga drobnych poprawek ale już zamieszczam galerię bo muszę oddać już aparat.

 

 

ff8750df3f72956a.jpg

32f18883ce8309b1.jpg

21f6d7f92d38d663.jpg

4539019dca1859f6.jpg

62b5744cc85bcbcc.jpg

babf1400c52470e9.jpg

17b2691f64fecb40.jpg

eebac3341c13ea0d.jpg

558089d9a72b1c22.jpg

d2b3b20d3aaede32.jpg

8bd931d18ef4c2f9.jpg

bd517b4451090929.jpg

8c71fbf2741445f4.jpg

245c0183ad3299e7.jpg

03361403c0bb9bf5.jpg

c476db957cd62a58.jpg

336ece400c373c21.jpg

eeaba2ed1d705fad.jpg

 

 

No i Twardy już nie jest taki samotny.

 

 

 

 

W podsumowaniu wyszedł mi chyba najlepszy model jaki kiedykolwiek zrobiłem (tak przypadkiem )

 

No i jak?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model - Gratuluję. Blaszki jednak dużo dały. A szczególnie podoba mi się ten piasek (albo jasne błotko) w zakamarkach na przedniej płycie.

Super - tak trzymaj.

Jedyny drobiazg, który mógłbym ewentualnie skrytykować, to obicia - trochę za jasnego koloru na nie chyba użyłeś. Ale, to bardziej kwestia gustu niż jakichś braków warsztatowych

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo

 

który wykonywałem w ramach projektu grupowego.

 

Taa, projekt grupowy, tyle osób miało wziąć udział a tu raptem 3 modele się robią -Twój, mój , i widziałem jeszcze Su-76 w krzyżackich barwach , ale niestety znikł mi z oczu w odmętach forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo

 

który wykonywałem w ramach projektu grupowego.

 

Taa, projekt grupowy, tyle osób miało wziąć udział a tu raptem 3 modele się robią -Twój, mój , i widziałem jeszcze Su-76 w krzyżackich barwach , ale niestety znikł mi z oczu w odmętach forum

 

Bo to chyba dwuosobowy (albo 3) projekt grupowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo

 

który wykonywałem w ramach projektu grupowego.

 

Taa, projekt grupowy, tyle osób miało wziąć udział a tu raptem 3 modele się robią -Twój, mój , i widziałem jeszcze Su-76 w krzyżackich barwach , ale niestety znikł mi z oczu w odmętach forum

Eeeee, może ja o czymś nie wiem, ale o jaki projekt grupowy chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przeoczyłem temat. Można się dołączyć jeszcze? Bo własnie wczoraj zacząłem nowy model lepić - PT 76 w barwach... polskich (sic!)

Do kiedy ten projekt aktualny w ogóle jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przeoczyłem temat. Można się dołączyć jeszcze? Bo własnie wczoraj zacząłem nowy model lepić - PT 76 w barwach... polskich (sic!)

Do kiedy ten projekt aktualny w ogóle jest?

 

To dołączaj, dołączaj Do kiedy aktualny? Podobno jak wszyscy skończą to co zaczęli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym projektem grupowym nie przesadzajcie

Był przecież Goździk, Ford Mutt, MT-LB z gołąbkiem pokoju M88. Jakby chcieć to można naliczyć

Super wyszedł co planujesz następne, wiewiórki w trawie piszczą że Rosomaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz peter Rosomaka się chyba podejmę, ale może w wakacje, (muszę zgromadzić zdjęcia i skądś wytrzasnąć jakieś plany, stworzyć model 3D na kompie itp.). Taki Rosomaczek to by było coś...

Na razie jeszcze nie wiem co skleję następne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie znasz... Jest zaje..... . Pozwolisz, że będę się na nim wzorował tzn. techniki brudzenia w moim najnowszym projekcie ??

Wiesz peter Rosomaka się chyba podejmę, ale może w wakacje, (muszę zgromadzić zdjęcia i skądś wytrzasnąć jakieś plany, stworzyć model 3D na kompie itp.). Taki Rosomaczek to by było coś...

Ale "bojowego", czyli z wieżą Hitfist-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie znasz... Jest zaje..... . Pozwolisz, że będę się na nim wzorował tzn. techniki brudzenia w moim najnowszym projekcie ??

 

Oczywiście!

Ja też się wzorowałem na pewnych forumowiczach których nazwisk nie będę wymieniał

 

Może niedługo zbliżę się do czołówki forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszedł, znacznie lepiej niż Twardy (zwłaszcza jeśli chodzi o wierność z oryginałem). Tak mi się wydaje, że zrobiony trochę z taką manierą z jaką robi się wozy drugowojenne na przykład, ale wyszło mu to na dobre i wygląda na prawdę ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.