Skocz do zawartości

Pzkpfw IV ausf G czyli 1/9 projektu


Boozy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wreszcie się udało zakończyć ten model.

Warsztat: viewtopic.php?t=10072&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Model to Dragon 6360. Sklejalność znakomita.

Ogólnie jestem zadowolony bo jest to mój najlepszy model (z 5 zrobionych).

Nauczyłem się, a raczej zastosowałem po raz pierwszy mieszanie pigmentów na taką skale i spróbowałem brązu van dyke do washa. Jeszcze do poprawienia zostało wytarcie kół napinających i troszke urozmaicenie pigmentów na gąsienicach.

Już niebawem zaczynam kolejną IV... - jaka to już na warsztacie.

Dziękuje wszystkim za porady i wypowiedzi warsztatowe.

bok2.jpg

lufa.jpg

przod.jpg

skos1.jpg

bok1.jpg

tyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś specjalną sztuę malowania.Ci co malują też.

Też nie kapuje?

 

Ale żeby nie było za słodko to niestety skopałeś gąsienice, a konkretnie odcinki między kołami jezdnymi a napinającymi i napędowymi. Te odcinki wyglądają tak jakby gąski były napięte na maksa, podczas gdy górny bieg wskazuje na co innego.

Osobiście też trochę bym stonował tą czerwień na tłumiku.

Masz racje są zbyt napięte. Co do tłumika... taki mi się podoba.

 

Boozy a figurka to gdzie??? śpi sobie w środku czołgu???

Figurka jest nie z tego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem w warsztacie, bardzo podoba mi się brudzenie wanny. Ale myślałem, że zrobisz coś żeby zróżnicować zapasowe gąsienice na przodzie - wydają się ciut za monotonne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z prawej wieżyczka bardziej brudna niż z lewej

Nie zgodze się. Jest za mało ubrudzona cała wieżyczka.

 

proponuję zapuścić ją bardzo rozrzedzonym rdzawym wash'em. Da to fajny efekt i ożywi zapasowe ogniwka.

Wezmę to pod uwage.

 

 

Nie! Właśnie nie! Za mało uwalona wanna :( Reszta super, weź go ubłoć czy cuś na dole

Tak już zostanie

 

Jak dla mnie, nie ma się do czego doczepić. Uwielbiam takie czwóreczki.
super,fajnie wyszedl kolor bazowy i sprawy brudzingowo niszczeniowe
Naprawde bardzo ladny model, fajnie przykurzony i bardzo ladnie pomalowany pedzlem.
Mimo, że nie przepadam za niemiecką pancerką z IIWŚ to ten model robi pozytywne wrażenie. Szczególnie podoba mi się ten brudzing

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek ,a jakimi pędzlami malujesz (firma) i czy rozcieczasz pactre ??Ja chce tez podobny sobie kupić tylko z Italeri i w 1/72 tutaj link http://www.mojehobby.pl/show_file.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mojehobby.pl%2Fzdjecia%2F4%2F3%2F6%2F1161_1_ita7007_1.jpg .

 

nie żaluj z Italeri, zaiwestuj w Tic-Taki (czyt. dragona) XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.