Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - ACE Project Studio


Sasini

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
24 minuty temu, Kapitan_Kurt napisał:

To nie jest do V3…

Kumam już wszystko -polska wersja Abramsa M1A1.

Edytowane przez robertmodelarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia kompanii naprawdę wyglądały tak tragicznie? Na zdjęciach z Świętoszowa wygląda to dużo lepiej. 

No i smok w okręgu na lewej burcie wieży BEKENBAŁERA powinien chyba mieć jaśniejsze płomienie i 1?

Pozdrowienia

Witek 

Edytowane przez Witek Cisłak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Witek Cisłak napisał:

Oznaczenia kompanii naprawdę wyglądały tak tragicznie? Na zdjęciach z Świętoszowa wygląda to dużo lepiej. 

No i smok w okręgu na lewej burcie wieży BEKENBAŁERA powinien chyba mieć jaśniejsze płomienie i 1?

Pozdrowienia

Witek 

Panie Witku, tak to wygląda w rzeczywistości - dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kapitan_Kurt napisał:

Panie Witku, tak to wygląda w rzeczywistości - dosłownie.

No i OK. Chciałem się tylko upewnić bo na fotkach widać że nie są równiutkie ale że aż tak... Kto by pomyślał 😀

Co prawda  ja już jestem stary dziadek ale z tym Panem to przesada 😆

Pozdrowienia

Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Witek Cisłak napisał:

No i OK. Chciałem się tylko upewnić bo na fotkach widać że nie są równiutkie ale że aż tak... Kto by pomyślał 😀

Co prawda  ja już jestem stary dziadek ale z tym Panem to przesada 😆

Pozdrowienia

Witek

Szablony pewnie były proste, ale tak sie dzieje jak sie szpraja na maksa odpala na bliskiej odległości. A potem po jego ściągnięciu nadmiar farby na krańcach szablonu niszczy równe krawędzie 😅

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie starałam się je odtworzyć jak najdokładniej. Zamysł był taki, żeby po nałożeniu psiknąć to jeszcze z aerografu i dodać efekt rozmycia. Ewentualnie potraktować gąbeczką/pędzelkiem.

Co do naklejki ze smokiem, jest ona tak niewielka, że umyślnie zrobiłam ciemniejsze tło i jasną resztę, żeby to w ogóle było widoczne. Najpewniej smok i tak zleje się w plamę…

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, grzesioc napisał:

Pyszny zestaw. A co to za anteny? Czy są częścią zestawu?

Tak, nie dopisałam.  Anteny toczone firmy Master, są oczywiście elementem zestawu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.