Jump to content

KP.Taurus

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KP.Taurus

 1. W temacie Tornado & Desert Pink polecam też filmik z kanałuPeri's Models:
 2. Wszystkie Tornada będące w użytkowaniu brudzą dosyć mocno statecznik pionowy, a to wynika z konstrukcji odwracacza ciągu (Tornado nie ma bowiem spadochronu hamującego).
 3. Jestem zainteresowany odkupieniem tego modelu. Reszta na priv
 4. Szkoda że pamięć mają krótką i zapomniało im się o "wizycie" z 1939:)
 5. Cążki na pewno warte są polecenia. Sam używam od około roku. Warto jednak jest posiadać inne do "grubszego" materiału, a te używać tylko do precyzyjnego wycinania. Naddatek po obcięciu jest naprawdę niewielki , a krawędź cięcia gładka. Dla perfekcjonistów wystarczy lekkie przetarcie papierem o małej gradacji lub wyrównanie ostrym ostrzem na wyciętym elemencie..
 6. Jeśli chodzi o Jak-a 9P to jest dostępna bardzo dobra żywica ze Scale Bureau z plusem za polskie malowanie.
 7. Możliwe że masz rację, iż w realu wygląda to trochę inaczej. Zresztą na tym zdjęciu PFM-ka też jest w cieniu i na słońcu mogłaby jednak troszkę "świecić".
 8. Bardzo fajny. Ja bym go jednak tylko trochę zgasił półmatem. Na zdjęciu widać że farba srebrna nie dawała takiego połysku jak dla polerowanego alu.
 9. Mam i ja. W pudle wygląda w porządku, ale bez szału. Taka typowa jakość jak dla nowego Trumpetera.
 10. Ponoć P-40 Bronco to też gniot. Nie skreśliłeś jeszcze tej firmy?
 11. Ił-28 od Bobcat dostępny od dzisiaj w EXITO za 219,90 PLN
 12. To też jest historia - ten sklep nie istnieje już od kilku lat. Modele od Revella można za to kupić w Smyku, np w Starym Browarze na Półwiejskiej.
 13. Witam, jestem zainteresowany poniższymi pozycjami: - Dysze Aires 4450 70zł - Blaszki Amur Reaver v2 45zł Jeśli nie są już przez kogoś zarezerwowane, to resztę ustalimy na priv. Pozdrawiam Krzysztof
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.