Skocz do zawartości

C4P/I MarS 1:72


Andrzej_LK

Rekomendowane odpowiedzi

chyba produkcja jadar model - szczerze to nie pamiętam bo leżały parę lat (!) w szufladzie. jak wejdziesz na stronę Jadaru i wstukasz w wyszukiwarkę to powinieneś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

nie zdążyłem przed końcem konkursu ale miałem ostatnio zbyt dużo pracy. za to ruszyłem trochę w temacie Schneiderki, wczoraj nawet dostała surfacerem po oczach... to fotki jeszcze przed malowaniem, mogę powiedzieć tylko, że polecam ten zestaw, nawet jak na żywiće jest znakomity. pozdrawiam.

gunready1.jpg

gunready2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Andrzeju a ja na swoją nadal czekam i czekam... i zaczynam krzywo patrzeć na Martolę, a mogłem w T&T zamówić...

 

Jakieś spostrzeżenia odnośnie jakości żywicy? Kruchości/łamliwości, twardości, obróbki?

 

Czekam na dalsze relacje z prac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapłacić 19Euro za przesyłkę, brawo, co za świetny pomysł.

Nie prawda. Na początku finalizując zamówienie wyskakuje 19 euro ale to jest maksimum. Przy wysyłce naliczają wg. wagi i jest to ostatecznie znacznie mniej. Natomiast nie wierzę byś w T&T czekał krócej

Andrzej: piękna ta armatka a zacznie dopiero wyglądać po pomalowaniu.

 

W zasadzie to już jest chyba posklejana?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej - nareszcie powstałeś z popiołów. Zanosi się elegancka armatka. Mam nadzieję, że jak wrócę znajdę w skrzynce dużo powiadomień o postępach w tym wątku!

Pozdrawiam i trzymam kciuki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, nie jest prosto powstać z popiołów... Złośliwcze - żywica jest rewelacyjna jak na moje normy - nie za twarda, nie za krucha, dobrze się szlifuje. i tak niestety pękły dwie delikatne części przy wycinaniu ale udało się je posklejać. dopiero dzisiaj odkryłem spory błąd w zestawie - odlane są dwa identyczne koła z kierunkowym bieżnikiem. trzeba było jedno przerobic, na szczęście nie było to zbyt trudne, bo wyraźnie jedno musi być prawe a drugie lewe. dziękuję z auwagi i komentarze, to motywuje do wykrojenia paru wolnych chwil. działo powoli dostaje washa:

gungren.jpg

a to jest ciekawe zdjęcie: po lewej stronie macie kompletną Schneiderkę, po prawej lufę (TYLKO lufę) PAK 41/43 - niezłe porównanie, prawda?

compar.jpg

myslę, że przez Święta trochę sie podciągnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, macie rację z tą płytą, jak mogłem to puścić? ale po namysle może to i lepiej bo wycienić tej części raczej by się nie dało a zrobienie od nowa zabrałoby zbyt dużo czasu. zostanie gruba Zośka. producent powinien pomysleć o blaszce fototrawionej. z akrylami to też racja... ale to przy innej okazji. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego możesz spróbować pocienić lekko okolice krawędzi: górę i boki na pewno by się dało. Zresztą,jak będzie całość to to wcale nie musi się tak rzucać w oczy. Pewno zdjęcie wyolbrzymia bo inaczej zrobiłbyś z tym porządek już dawno.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę podciągnąłem prace leśne i inne. nie udało się drania spoziomować, trzeba będzie kombinować z podstawką. teraz obicia, filterek, podstawka itd.

triredi1.jpg

triredi2.jpg

update1.jpg

update2.jpg

update3.jpg

update4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.