Skocz do zawartości

C4P/I MarS 1:72


Andrzej_LK

Rekomendowane odpowiedzi

Lodzio miodzio Piękna rzecz, u mnie robota stoi - sesja. Kupiłem tylko podkład i szpachlówkę gunze do aero i suche pastele. Tak na prawdę zacznę dopiero sklejać na nowo w kwietniu... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oszklenie jest już zamontowane na stałe i zamaskowane taśmą tamki. może na zdjęciach dobrze tego nie widać ale sporo rzeczy jest zamaskowanych - wszystkie szyby, boki kabiny i drzwi wejściowe na prawej burcie, któe będą uchylone. mam nadzieję, że nic się tam pod taśmę nie przedostanie. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starałem się zrobić porządki w photobuckecie. skończyło się rozwaleniem całego wątku... przepraszam wszystkich, którzy tu zaglądaja, robię update i myslę, że będzie już tylko lepiej.

C4Pwidok2.jpg

C4Pwidok.jpg

C4Pszybki.jpg

C4Psurf.jpg

C4Pramka2.jpg

C4Pramka.jpg

C4Pkabinka.jpg

C4Pcabrio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca rozumielismy się z aerografem - pluł, pryskał, czasem farba była za rzadka, czasem za gęsta, nie udało mi się wyeliminować kropek sąsiednich kolorów na paskach, zwłaszcza widać to na żółtym.... ale lepiej już nie będzie bo im bardziej poprawiałem tym bardziej psułem - to jest taki kompromis.

farbki to tradycyjnie Humbrol - zieleń oliwka 86, piasek 94 + żółty, brąz 160 i myślę, że z grubsza trafiają w kolorystykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

postęp prac jest symboliczny ale po prostu nie mam kiedy usiąść i sklejać... udało mi się pomalować ramę... w tym tempie będzie jak znalazł na następną edycję konkursu wszystko się błyszczy od sidoluxu.

C4Prama1.jpg

C4Prama2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu złożyłem go na tzw. ślinę - z grubsza będzie wyglądał tak:

zlozony2.jpg

niestety okazało się, że podwozie nie chce pasować do modelu tak jak powinno mimo wcześniejszych zabiegów, trzeba będzie trochę porzeźbić

zrobiłem też trochę washa, nie wiem czy nie za ostro, ale to trochę zaniknie pod filtrami i pigmentami:

wash1.jpg

wash2.jpg

 

ale najważniejsze jest to, że do ciągnika przyjechała wreszcie gustowna przyczepka:

gun1.jpg

gun2.jpg

to moje drugi podejście do Schneidera - najpierw kupiłem model MAC Distribution, otworzyłem pudełko po czym zawartość razem z rzeczonym pudełkiem wyrzuciłem bo nie nadawała się do niczego. ten zestaw jest świetny. no to mam w czym dalej dłubać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano tutaj:

http://tracks-n-troops.com/shop/

za ile nie pamiętam bo przyszła w większym transporcie, znajdziesz na stronce. niestety, na realizację czekałem dwa miesiące. za to zestaw jest szlachetny i naprawdę warto zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej,

śliczny ten samochodzik. Pięknie wykonany i równie wspaniale pomalowany. Świetnie to kamo wyszło i co ważne namalowane w skali a to przy gabarytach szkraba łatwe nie było.

Niespodzianka z tą sznajderką. Jak pamiętam jendras robił kiedyś dp niej przodek w 35. Jest warsztatat więc może Ci się przyda?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej_LK wielkie dzięki. Znalazłem ją w Martoli ale z zakupem muszę się wstrzymać bo mi auto padło

 

Ps. Widzę, że robimy zakupy w tym samym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.