Skocz do zawartości

Samochód Pancerny Wz. 34 ('39) - skala 1/35


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

nie tapuje malujac, te life color to jaka to firma?

 

No to magik pędzla z Ciebie

 

Life color to włoskie farby.

Paletę możesz sobie sprawdzić tutaj:

www.lifecolor.pl

Wcześniej już parę osób mi je polecało ale jakoś im nie wierzyłem.

Coż jak już pisałem jak spróbuję jeszcze paru odcieni to zdecyduję czy wywalić emalie do kosza

 

Skala sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bede musial przetestowac te Life Color jednak technica idzie naprzod, te plyny i preparaty do robienia kurzu, blota.... A Skala juz nawet nie pisze jakie zrobil postepy ze o zdjeciach nie wspomne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede musial przetestowac te Life Color jednak technica idzie naprzod

Ano właśnie, co rusz pojawiają się nowe specyfiki tylko na akryle...

 

Mam nadzieję do końca miesiąca opędzlować kolorkiem bazowym BA-64 (temat jest tu gdzieś w otchłani warsztatu), więc jeśli jesteś ciekawy efektu zapraszam do mojego warsztatu.

 

PS. Skala dalej druga zmiana?

Uszy do góry przyzwyczaisz się, wiem co mówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Skala przyzwyczaisz sie do drugiej zmiany ja tak przez poltorej roku dygalem od 15tej do 23ej ale w koncu zaszczycilbys nas zdjeciami tego zacnego wehikulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bije piane bo Skala sobie w kulki leci moglby w koncu pokazac jak mu wyszla polska panzer wrotka w japonskim kamuflazu.Sam chce zrobic drugiego wz 34 w Japonskim makijazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, mam sporo innych prac i na dodatek powroty do domu o 23, wychodzi zmęczenie materiału - mnie i robię to bardzo powoli, na razie przygotowuję elementy. Proszę o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala jestem cierpliwy ale od czasu do czasu moglbys wstawic maly update. Moj wz.34 ma praktycznie skonczony kadlub, podwozie i wieze zostaly tylko blotniki i kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala jestem cierpliwy ale od czasu do czasu moglbys wstawic maly update. Moj wz.34 ma praktycznie skonczony kadlub, podwozie i wieze zostaly tylko blotniki i kola

A ja mam właśnie 38,1ºC ( jak nie urok, to sr...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Cię widzę skala nadmiernie w tej robicie wykorzystują. Kuruj się i dziabaj dalej z modelem.

Oj tak, wczoraj mnie temperatura dopadła, a dzisiaj bokiem wszystko wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Tastas odpuść wreszcie ! Ile można słuchać ! W kółko tylko "hej skala co tam?" "Skala daj wreszcie jakieś zdjęcia" "Skala no weź nie przesadzaj, pokaż co zrobiłeś". Płodzisz posta za postem zupełnie bez potrzeby, aż mózg staje. Dzień bez serii Twoich ponagleń w tym wątku dniem straconym.

Jestem przekonany, że skala72 jak będzie miał jakieś fotki to na pewno je wrzuci, póki co wyluzuj trochę bo zachowujesz się jak sztygar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predzej sam wystawie swojego w galerii niz skala wyzdrowieje

No to dawaj chłopie. Jak byś miał urwanie głowy itp. to też byś miał BARDZO ograniczony czas. Na chwile obecną mam aerograf (pochwalić się trzeba).

ps. a teraz do roboty, znaczy do pracy trzeba iść - dyżur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Robiles juz nim cos? Ja tez juz powinienem przezucic sie na aerograf ale nie moge sie przelamac przyzwyczailem sie do starych poczciwych pedzli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Robiles juz nim cos? Ja tez juz powinienem przezucic sie na aerograf ale nie moge sie przelamac przyzwyczailem sie do starych poczciwych pedzli

Teraz czas na zakup kompresora, mam aero i wężyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.