Skocz do zawartości

Samochód Pancerny Wz. 34 ('39) - skala 1/35


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

To ja bym prosił o dokładną relację zdjęciową jakbyś był tak miły bo i może i mi by się w przyszłości przydało.

Na pewno tak będzie, zaraz siadam, tylko wsadzę zdjęcia z rekonstrukcji 7TP, bo już leżą i leżą na dysku od ponad dwóch, albo i trzech miechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Resor w stanie surowym, pod nim leży jeszcze jedna blaszka do przyklejenia, jutro drugi i dopieszczenie, oczywiście nie jest wyprofilowany.

 

resor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie blaszki to gdzie można znaleźć. W jakimś sprzęcie elektronicznym?

Kupiłem blachę (arkusz) i tyle, docina i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki, też w najbliższym czasie sobie takową kupię, żeby już była na mój model.

Nie zapomnij o puszkach, też się przydają np. na błotniki, można je fajnie wyprofilować, bo te od kompletu, to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny ten resor z blaszki bede musial tez takie dorobic i z przodu tez, a co z kadlubem? Bo moj przechodzi regularne kompiele w krecie wciaz mi sie cos nie podoba w malowaniu, daze do perfekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny ten resor z blaszki bede musial tez takie dorobic i z przodu tez, a co z kadlubem? Bo moj przechodzi regularne kompiele w krecie wciaz mi sie cos nie podoba w malowaniu, daze do perfekcji

kadłub sklejony, ale ... mam problem z przednim zawieszeniem, tam (chyba) jest coś po kozacku, resor jest zamontowany odwrotnie (a dokładnie 1/2 resora), bez Monografii jak Boga kocham, ani rusz.

 

4b59f9b973ed4aba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, czyli tak jak jest w modelu. Widzę również, że tylna oś idzie nad, a nie pod tylnym resorem, dobrze widzę czy ... coś przegapiłem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczny samochodzik leży w szafie i dojrzewa , pogrzebałem trochę w sieci i jest sporo zdjęć.

Tu dobrze widać tylne łączniki resorów http://img.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum21/pan.jpg

 

Obejrzyj też to http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=272886

tu jest rysunek ramy http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=441482#441690

 

Mam nadzieję, że się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wz34 składany tutaj zapowiada się ładniusio, aczkolwiek na jedno chciałbym zwrócić uwagę, prezentowany model firmy AGA zupełnie nie trzyma skali, dla tych którym nie chce się przeliczać podstawowych wymiarów proponuje szybki teścik, w "Pojazdy WP 1939" znanej wszystkim trójcy jest ładny rysunek wz34 w skali 1:35 proponuje przyłożyć model do tego rysunku, dysproporcje szczególnie kół powalają!!! pyzatym właz kopuły dowódcy na wieży, zdecydowanie nie wiem jak można by jakaś figurę w skali tam umieścić. Pomimo wszystko jest to jedyny dostępny na naszym rynku wz34 i dlatego życzę powodzenia przy jego budowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Typy Broni i Uzbrojenia

 

Tylko ta cena do mnie nie przemawia...

 

p.s Sorry skala72 za zaśmiecanie tematu.Myślę, że się nie obrazisz

 

p.s.2 Znalazłem coś takiego:

http://peb.pl/dokumenty/213674-rapidshare-typy-broni-i-uzbrojenia.html

 

Ale oczywiście nie będę szerzył piractwa i kupię sobie oryginalne numery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, THX. Dzisiaj stałem się posiadaczem: PWP 1939 i zaraz stanę się posiadaczem TBiU Wz.34 !! Bardzo wam dziękuję.

 

Ps. Jeżeli ten model był robiony na podstawie tych materiałów, to jest on zrobiony doskonale, na dodatek, trzeba o tym koniecznie pamiętać, że forma została wykonana ponad 15 lat temu.

 

Skala pierdyknij rame podwozia na zielony (humbrol H150) i dechy podlogowe tez.

Tak mam zamiar zrobić, czarny odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.