Skocz do zawartości

Samochód Pancerny Wz. 34 ('39) - skala 1/35


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób rozbity z Niemcami, jak na którymś zdjęciu. Ja jutro ruszam dalej z pracą, buda prawie skończona.

a co z tym który kupiłem??? wypraski te same co AGA a firma Toga się zwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zrób rozbity z Niemcami, jak na którymś zdjęciu. Ja jutro ruszam dalej z pracą, buda prawie skończona.

a co z tym który kupiłem??? wypraski te same co AGA a firma Toga się zwie

No pewnie, że to samo, inne pudełka. Widziałem jeszcze innej firmy na Allegro, ale pudełko było brzydkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą, czy ktoś z was posiada rysunki, dobre zdjęcia podwozia, przedniego i tylnego zawieszenia, na starych zdjęciach ni diabła nie mogę tego dobrze zobaczyć, a nie posiadam dokładnych zdjęć replik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala rysunki sa na forum Odkrywcy

Byłem jak Indiana Jones, przekopałem prawie wszystko, ale podwozia nie znalazłem, rysunki ... mało czytelne. Help me Obi Wan !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zakupiłem za całe 8,87zeta z przesyłką czekam z niecierpliwością i oczywiście wz -29 też przyszłościowo a co może te żywiczne stanieją?

P.S słyszałeś że MIRAGE przygotowuję się do wypuszczenia dwóch modeli wz34 I i II?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zakupiłem za całe 8,87zeta z przesyłką czekam z niecierpliwością i oczywiście wz -29 też przyszłościowo a co może te żywiczne stanieją?

P.S słyszałeś że MIRAGE przygotowuję się do wypuszczenia dwóch modeli wz34 I i II?

To są podobno ich stare plany, które zaniechali, ale ... po nich wszystkiego można się spodziewać, miał być w sprzedaży ponownie PZ.VI z 1939, oczywiście nie ma. Wcześniej sa nawet pokazane pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są podobno ich stare plany, które zaniechali, ale ... po nich wszystkiego można się spodziewać, miał być w sprzedaży ponownie PZ.VI z 1939, oczywiście nie ma. Wcześniej sa nawet pokazane pudełka.

A juz się ucieszyłem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdf możesz sobie druknąć bez problemu, a dobry, np. kredowy papier dostaniesz w każdym papierniczym. Ja mam w takiej formie starą monografię 7TP.

zapóźno kup teraz i po ptakach..... ale 10 zeta ? bez przesady nie splajtuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie okazać, że drożej wyjdzie wydrukowanie "kopii" niż kupienie oryginalnego numeru, trzeba do tego również doliczyć zużycie kompa, prądu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie okazać, że drożej wyjdzie wydrukowanie "kopii" niż kupienie oryginalnego numeru, trzeba do tego również doliczyć zużycie kompa, prądu ...

 

No teraz to żeś już skala wymyślił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale dzisiaj jest .. Dzień Kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie, że .... itd. Spokojnie, tworzę resory - uf, upierdliwe to jak diabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, tworzę resory

Mam ten model i też właśnie się zastanawiam jak można samemu zrobić resory. Może Twoja relacja mi pomoże.

Robię je z blaszek miedzianych, boje się, że będą zbyt elastyczne, ale klej i drut pewnie je wzmocną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.