Skocz do zawartości

Samochód Pancerny Wz. 34 ('39) - skala 1/35


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj tak, życie, życiem, a na modele trzeba zarabiać, (szukam T-28 1/72 i 1/35).

Tutaj jest na sprzedaż:

http://www.allegro.pl/item563884454_t_28_alanger_polecam.html

Właśnie kupiłem T-28 z ICM razem z figurkami.

c222d156a80d4b78.jpg

Foto: Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie chłopakowi spokój, on działa koncepcyjnie tak jak znany niektórym Spiton :P

Skala weź się za tą puszkę, mam ten model, tam nie ma za dużo części i nie są specjalnie skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, obiecuję, że jak się rzucę w wir pracy, to ino wióry będą leciały.

 

Na jaki kolor malowano:

- ramy

- amortyzatory

 

Zielony, czarny, minia ??

Nie mogę się dopatrzyć na zdjęciach, może gdzieś jest opisane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwozie malowano w kolorze ochronnym nadwozia czyli oliwkowo zielonym choc czasem byly odstepstwa i rama oraz inne czesci podwozia byly czarne, zerknij do ksiazki ,,Pojazdy Wojska Polskiego 1939"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skala czekamy na efekty! Co do nadwozia, to ja stawiałbym na takie rozwiązamie:

- widoczne elementy farba kamuflażowa (podkład oliwkowo-zielony taki jak na zdjęciu C2P, które wrzucałem.

- wewnętrzne częsci ramy oraz niewidoczme elementu barwą czarmą.

Rysunki w "Pojazdach WP 1939" są bardzo ogólne względem zarówno barwy jak rozmieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwozie malowano w kolorze ochronnym nadwozia czyli oliwkowo zielonym choc czasem byly odstepstwa i rama oraz inne czesci podwozia byly czarne, zerknij do ksiazki ,,Pojazdy Wojska Polskiego 1939"

No i tu mam problem, tej książki jeszcze nie mam ale spokojnie, już namierzyłem.

Dzięki za info o kolorkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żelazna pozycja, musisz ją mieć. Czasem bywa na allegro za psi pieniądz nawet.

hehe dokładnie, ja swoją, praktycznie w idealnym stanie, kupiłem za 99 groszaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żelazna pozycja, musisz ją mieć. Czasem bywa na allegro za psi pieniądz nawet.

Wiem o ty i to koniecznie muszę mieć, ostatnio obkupiłem się w knigi dot. Czerwonego Blitzkriegu i ataku na ZSRR, znaczy, obrony Europy przed Stalinem oraz - wreszcie, Brygadę Motorową ... a teraz pochłaniam pamiętnik Rausa.

 

A teraz ... wziąłem się do roboty, piłuję, bo inaczej tego się nie da powiedzieć, karoserię. Odlew jest FATALNY !!! Normalnie pagórki i dolinki

 

ps. właśnie kupiłem książkę za 25 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem księgozbiór o pancerce z IX 39' za kupę kasy ale jeszcze nie zdążyłem się zagłębić ale jak to przetrawię to służę informacjami. Znalazłem fajną księgarnię w Józefowie pod Warszawa mógłbym z niej nie wychodzić jest dużo małonakładowych publikacji dotyczących ogólnie IX 39'

wklejam linka :

http://www.historyton.pl/catalog/contact_us.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOMBA ta księgarnia Smile)))

Muszę poszperać.

 

Myski79, osobiście polecam to:

http://historyton.pl/catalog/product_info.php?products_id=6496

Fajna książeczka, aby trochę odetchnąć i pobawić się wrześniem 1939

 

Dzisiaj idę kupić nowość z tego samego tematu Smile

http://historyton.pl/catalog/product_info.php?products_id=8582

Jestem po lekturze wciągająca fikcja kup drugą część jest kontynuacja pierwszej naprawdę Cię zaskoczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Warszawiak, www.1944.waw.pl muszę przeczytać, a z racji tego, że jest to kontynuacja www.1939.com.pl muszę kupić www.1939.com.pl aby wiedzieć co i jak itd... Mr. Green

Oczywiście to S-F ale pierwsza połknalem na raz w 3 godzinki fajnie się czyta a druga to już moim zdaniem przegięcie za dużo S-F na tle powstania warszawskiego z oddziałami GROM-u na czołgach typu "Twardy" ale również fajnie się czyta

Miłej lektury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vini, vidi, nie vici. Poczytałem w Empiku i ... takie to sobie, chyba przejadła mi się już literatura Sy/Fy. To taka książka pisana na kolanie w tramwaju. Ech, starzeje się chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vini, vidi, nie vici. Poczytałem w Empiku i ... takie to sobie, chyba przejadła mi się już literatura Sy/Fy. To taka książka pisana na kolanie w tramwaju. Ech, starzeje się chyba Confused[/quote

Cóż każdy ma swój gust a o tych sie nie dyskutuję

P.S Skala kiedy ruszasz ze swoim bo mój "zastępczy wóz" już podstawiono czekam na wenę(Ciebię) może zrobię scenkę z rozbitym WZ-34 a drugim sprawnym obok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.