Skocz do zawartości

Zapowiedz i nowości - Dragon


Łukasz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też byłem parę razy w sklepie i widziałem dostawy NOWEGO dragona. Zaprzepaszczenie. Robią coraz gorsze modele. Bez blaszek, metalowych luf, i magic tracków :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger I late/w zimmerit.

Heh czyli ten co mam w podpisie i na warsztacie: viewtopic.php?t=14194

Zatem blach to on ma sporo, a wykonanie powala i cena w pełni odpowiadająca jakości, poza tym tak naprawdę otrzymujemy 1,5 Tigera. Pamiętaj, że w obu modelach już na wstępie oszczędzasz 100zł na zimmerit Ataka. Poza tym Tiger ma blaszki na narzędzia itp... Szczerze mówiąc oba te modele to super zestawy i cena ich do 200zł jest jak najbardziej do przyjęcia.

Aczkolwiek cena ok. 200zł w przypadku Shermana M4 Normandy, albo Jagdpanthera nowego, już nie do końca jest dla mnie zrozumiałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Imperial series" (czy coś takiego).

Przecież "Imperial Series" to nie żadna nowa seria, tylko jedna z najstarszych serii DML i nie wiem kto jest na tyle mądry, że myśli iż są to nowości... Fakt faktem pojawiają się teraz w dużej ilości...

 

Pierwszy raz to widziałem i szczerze mówiąc przykra sprawa, że Dragon cofa się w rozwoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cofa się. Na pewno już tego nie produkują. Po prostu wyciągają z magazynów, bo chociaż teraz, przy wysokich cenach nowszych zestawów, jest szansa sprzedać te starsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia raczej tego typu że wiele osób pozbywa się modeli a część wyprzedaje modele bo akurat jest dobra okazja między ceną jaką zapłacili przy zakupie a ceną sprzedaży modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadar postanawia walczyć o klienta, oto co pojawiło się na stronie

Z powodu bezprawnych działań skierowanych przeciwko naszej firmie przez:

Italeri (Włochy), Dream (Polska) oraz Hobby-pro Marketing GmbH (Austria)

zostaliśmy zmuszeni do ograniczenia sprzedaży modeli Dragon, Italeri i Zvezda w naszym sklepie internetowym.

 

Zapraszamy do naszego sklepu przy ul.Jagiellońskiej w Warszawie

Mamy w sprzedaży wszystkie modele + nowośći!!!

Poniższa informacja nie oznacza to rezygnacji ze sprzedaży modeli tych firm.

Zdobywamy je innymi sposobami i zapraszamy na zakupy!

 

Wkrótce modele te wrócą także do sklepu internetowego - obiecujemy!!!

http://www.jadarhobby.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem tydzień temu w jadarze gościu mi mowił, że prędzej czy poźniej modele powrócą do skrzedaży w sklepie internetowym. Ceny w sklepie się wogole nie podniosły, więc pewnie niedługo wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc oba te modele to super zestawy i cena ich do 200zł jest jak najbardziej do przyjęcia.

A czy mógłbyś mi powiedzieć coś na temat jakości tego modelu bo ja się przymierzam do zakupu pantery Ausf. G??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu to tak Dragon zaczął się wielce cenić, nagle od 100zł zrobiło się 200zł, kto im teraz kupi te ich nowe wypusty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to rok temu w sierpniu... przychodzę cały spocony z pola, były akurat żniwa ... patrzę Dragon wydaje T-34 w cenie 103 zeta, Panzer II w cenie 103 zeta! i jeszcze inne naprawdę fajne modele, nie miałem pojęcia że teraz one będą prawie 2 razy droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł to był chwyt marketingowy. Normalna polityka firmy chcącej wybić się na potentata, sprzedaje początkowo tanio towar bardzo dobry (metalowe lufy, blachy, ogniwka) czym zjednuje sobie klientów, po czym kończy się konkurencja na rynku i ceny można spokojnie windować - wielokrotnie już o tym mówiliśmy. Jeśli chodzi o serię zimmerit o się nie dziwię cenom 200zł, bo modelarz na starcie oszczędza 90zł na żywicznego Ataka.

 

A czy mógłbyś mi powiedzieć coś na temat jakości tego modelu bo ja się przymierzam do zakupu pantery Ausf. G??

Jasne, pogadamy Michale na GG.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to było?

6542poster.jpg

Swoją drogą, cena rekomendowana: 59 USD... a najdroższe ostatnie modele (Jagpanthera czy Sherman miały 49 USD)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.