Skocz do zawartości

Dioramka 1:72


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś czas temu rozpoczęte, dziś ukończone.

viewtopic.php?t=13923&start=0

Scenka przedstawia odwrót bądź patrol - który to natknąłbył się na wrak pojazdu.

 

Dziś aparat mi kompletnie zwariował...raz za żółte, raz za ciemne..nie wiem.

Wypstrykałem tak:

ResizeofDSCF3294.jpg

ResizeofDSCF3291.jpg

ResizeofDSCF3288.jpg

ResizeofDSCF3286.jpg

ResizeofDSCF3285.jpg

ResizeofDSCF3284.jpg

ResizeofDSCF3283.jpg

ResizeofDSCF3282.jpg

ResizeofDSCF3281.jpg

ResizeofDSCF3266.jpg

ResizeofDSCF3262.jpg

ResizeofDSCF3246.jpg

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka przedstawia odwrót bądź patrol - który to natknąłbył się na wrak pojazdu.

 

Stawiam na odwrót. W patrolu bez nocników na łbach to by raczej nie wałęsali się po domostwach tak beztrosko. Szczególnie w matuszce Rasiji, gdzie co krzak to partizan

 

Dla mnie super, chociaż kilka rzeczy bym zmienił, ale to już kwestia gustu i "scenariusza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło, efektownie bardzo

 

To gdzie będzie można ją obejrzeć na żywca?

 

ps. moim skromnym zdaniem masz najlepszy na tym forum współczynnik maksymalizacji efektu końcowego w stosunku do minimalizacji czasu realizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0_0 nie sądziłem że tylu milczącym się podoba ;)

Zasadniczo to większość powstała po "podkrętkach" kilku z Was.

Chwyciły, bo i ja tak rozmyślałem a sygnały mnie tylko utwierdziły..w tym, czy tamtym.

Jak zawsze wiekszość wyszła spontanicznie chociaż pierwsze "zdjęcie" w pamięci leżało.

W tym wszystkim, najbardziej lubię zaczynać..bo jak zakończę to jakaś taka pustka ogrania.

 

 

Wziąć wezmę, ale to zasadniczo jest uzależnione od pracy Pawła(Wodzik730) i Jego Isa, jak się wyrobi z własną dioramką.

Wspominał, że chce wyrobić się na spotkanie w Kielcach - więc jeśli tak sie stanie to pewnie tam.

Do oglądania to za wiele nie ma, 12x9cm z ramkami - ale miło poczytać, że ktoś chciałby lepiej się przyjrzeć.

 

 

thx&pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś chciałby lepiej się przyjrzeć.

Wielu jak sądzę jest takich Ktosiów

Elegancko ci wyszła, Gościu, [ "Na górze się schował, panie oficyjerze, na górze" ], choć nadal bym Picassa na coś innego wymienił - ale rozumiem, że ikona czy inny święty łobraz w tej skali tak samo będą wyglądać... Tak więc gratulacyje! Trawestując Tarantino - wracasz, i to w wielkim stylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć nadal bym Picassa na coś innego wymienił -

 

Ja tam na tym obrazku od samego początku widzę towarzysza Stalina

Wiem, wiem, mam zaległą wizytę u okulisty, którą odkładam jak mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Rafałku, patrzę, podziwiam ale myślę sobie, że brakuje jakiegoś ładnego podpisu - na modelu wystawowym jest to naprawdę mile widziane. może machniesz jeszcze jakąś tabliczkę z boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na modelu wystawowym

jaki on tam wystawowy, Andrzej (to temat stanowczo poboczny - cobym prznajmniej mógł robić jakąś minę do złej gry ;) )

A nad tabliczką nie pomyślałem, w ostateczności będzie wszystko mówiące hasło "Dioramka" i śluss.

 

norick, żebym ja mógł mieć go tyle..ilebym potrzebował.

 

thx & p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
zawsze sądziłem, że się marnujesz w skali 1:35...

Obawiam się, że nawet przy skali 1:1000 Gościu ( vel Rafał) by się nie marnował.

Diorama naprawdę efektowna. O ile zrobienie czołgu w 1:72 to jeszcze nie problem, o tyle malowanie figurek rozmiarów 1/3 małego palca u dłoni to już sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.