Skocz do zawartości

IJN "Musashi" (Tamiya 1/350 *Yamato* Class)


Wallace

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów w zestawach tamki są kalki na wierze artylerii średniej 155mm, są to kropkowane linie klejone po bocznym obrysie wierzy http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?s=cf68e8c43a5690de8bf1f6a028e89913&t=45245&page=2

na tej stronie dokładnie je widać. Co do mojego modelu to wracam po 15 latach nie klejenia (żona dzieci i tp.) więc i wynik taki sobie choć dla mnie zadowalający, bardziej była to próba czy jeszcze potrafię (no cóż aerograf, nowe techniki i kompletowanie sprzętu od nowa to wyzwanie)Zakupiłem już model Tirpitza z tamki i czekam za blachami Edka to wtedy wstawię jakieś foty ale gotowego i tirpitza i musashiego (nie chcę zanudzać was kolejną relacją z budowy tego samego modelu,wystarczy tych Bismarcków i Tirpitzów na tym forum).Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Zakupiłem już model Tirpitza z tamki i czekam za blachami Edka to wtedy wstawię jakieś foty
Super - czekamy

 

gotowego i tirpitza i musashiego (nie chcę zanudzać was kolejną relacją z budowy tego samego modelu,wystarczy tych Bismarcków i Tirpitzów na tym forum)
Wbrew pozorom, ich nigdy mało - wstawiaj śmiało. Jestem w gronie oczekujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę zanudzać was kolejną relacją z budowy tego samego modelu,wystarczy tych Bismarcków i Tirpitzów na tym forum

Wcale nie wystarczy. Poza tym relacje zawsze są różne i inaczej się je czyta. Po drugie czujne oczy kolegów często wychwycą błędy i pomogą w problemach. Zatem czekamy na relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wallace, dużo gadania a mało modelowania.

Cóż, co tu nie mówić Macisso trafił w sedno

Podpisuję się oburącz! ;-)
Panowie, ostatnio więcej mnie nie ma jak jestem. Ale mam głód i parcie na dalsze prace, tak więc postaram się jak najszybciej ruszyć z kopyta. Słowo !! Na razie wciąż ścieram pokład...

...

Co do mojego modelu to wracam po 15 latach nie klejenia (żona dzieci i tp.) więc i wynik taki sobie choć dla mnie zadowalający, bardziej była to próba czy jeszcze potrafię (no cóż aerograf, nowe techniki i kompletowanie sprzętu od nowa to wyzwanie)
A dlaczego nie było relacji i galerii ?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,Wallace wysłałem ci wiadomość ale chyba nie doszła więc pisze na ogólnym. Podeślij adres to wyśle wszystkie kali i flagi co zostały. Oczywiście za frii w sumie powinniśmy się tu wszyscy wspierać bezinteresownie. Jak się decydujemy na takie hobby to 5zł w tom czy w tą raczej nie gra roli. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powtórnie! wstawiam link do zdjęć mojego Musashiego. Zastrzegam że jest to model próbny i totalnie wersja pudełkowa więc nie spodziewajcie się fajerwerków,choć jestem ciekaw waszej opinii.Zdjęcia były robione na własny użytek więc nie są zbyt profesjonalne ale muszą wystarczyć! Pozdrawiam. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8117e6060d1c65c.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,Wallace wysłałem ci wiadomość ale chyba nie doszła więc pisze na ogólnym. Podeślij adres to wyśle wszystkie kali i flagi co zostały.
Wielkie dzięki Adres poszedł na PW.

...

Witam, nie będę rozpisywał się u kolegibogdan26 bardzo fajnie jaki następny?
Ładnie prezentuje się taki skończony model, ale... bogdan26, powinieneś dostać za brak relacji. Gdybyś ją prowadził, może by się udało uniknąć pewnych drobnych defektów:

- mogłeś trochę bardziej popracować nad pokładem;

- może warto było zainwestować w waloryzację;

- zapomniałeś o olinowaniu;

...

PS - rozumiem, że kalki zostają u Ciebie ?

...

Wallace, jak prace- rozumiem, że powoli do przodu. Bardzo jestem ciekaw pokładu.Pozdrawiam
Brak czasu okazuje postępuje... jak tylko coś będę miał nowego, wrzucę

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dzięki Wallace za uwagi w pełni się z nimi zgadzam. Zaznaczałem że to model próbny.Co do olinowania to po prostu jako model próbny i baz blaszek postanowiłem sobie darować (choć przyznaje dużo stracił na wyglądzie).O kalki się nie martw model jest już w szklanej gablocie więc to wersja ostateczna,wyśle je w poniedziałek! Co do relacji to przekonaliście mnie wstawię z Tirpitza.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dzięki Wallace za uwagi w pełni się z nimi zgadzam. Zaznaczałem że to model próbny.Co do olinowania to po prostu jako model próbny i baz blaszek postanowiłem sobie darować (choć przyznaje dużo stracił na wyglądzie).
Aleś sobie model próbny wybrał... nie to, żebym się upierał, ale linki nadal możesz dorobić, a i do pokładu dostęp jest...

...

Co do relacji to przekonaliście mnie wstawię z Tirpitza.Pozdrawiam!
kolega raczy żartować...

...

...

jak tylko coś będę miał nowego, wrzucę
Chyba zacznę powątpiewać, ze nastąpi to w tym roku
Nie tylko Ty straciłeś nadzieję... Wallace daj coś, lud czeka
Właśnie... A lud jak zły bądź znudzony to gotów rewolucję przeprowadzić lub chociaż szafot postawić:P
Panowie, kiedy ja na prawdę od dłuższego czasu więcej jestem w rozjazdach jak w domu. Jak tylko coś zrobię, wrzucę niezwłocznie - proszę o cierpliwość i wyrozumiałość

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wallace masz racje może model jak na próbę nie najszczęśliwiej dobrany ale uważam że jak skakać to na głęboką wodę.Niestety model jest zaklejony w szklanej gablocie i jedyna opcja to rozbić szkło!Co do relacji z Tirpitza to już jest i po części liczę na twoje podpowiedzi oraz innych kolegów bo z blaszkami do tej pory nie miałem do czynienia.A co do postępów przecież kleimy dla przyjemności a nie na wyścigi wydaje mi się że koledzy trochę przesadzają z domaganiem się postępów.Osobiście jestem też ciekaw efektu ale zdaje sobie sprawę że to czasochłonny proces.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do postępów przecież kleimy dla przyjemności a nie na wyścigi wydaje mi się że koledzy trochę przesadzają z domaganiem się postępów.Osobiście jestem też ciekaw efektu ale zdaje sobie sprawę że to czasochłonny proces.Pozdrawiam.

Zgadzam się w pełni i myślę że kolega Wallace nie ma nam za złe tych drobnych uszczypliwości oraz ponagleń. Jednakże czasem nie zaszkodzi pomóc w motywacji, zatem wiesz Wallace na co czekamy...

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.