Skocz do zawartości

SZUKAMY informacji, zdjęć i planów statków i okrętów


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 309
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Malowania Calypso instrukcji Revella? A to instrukcję Revella też się maluje? Kochana gramatyko, cóżeś ty za pani, że Cię nie pojmują chłopcy malowani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci.MAM model revella CALYPSO .Szukam malowania tego statku badawczego i instrukcji sklejania.Piękny model był prezentowany na łamach forum kilka miesięcy temu jako pływający .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Szukam już od kilku ładnych lat planów konstrukcyjnych, modelarskich, czegokolwiek co pomogłoby mi w zbudowaniu Okrętów projektów 770, 771 i 776, któregokolwiek z tych projektów.

Jeśli ktoś coś wie, cokolwiek, to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys widzialem na Balancerze ale teraz blokuja fotki dla zachodnich IP wiec nie mam szans Ci pomoc. Moze Jedrek cos wyskrobie bo jest tam zarejestrowany

Zawsze można próbować połączyć się przez jakieś rosyjskie proxy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczorkiem może w końcu znajdzie się chwilka by przejrzeć plany, które mam, jakaś szansa jest (choć mała) iż będzie coś z okrętów desantowych

okonek jakbyś miał linka do tematu w którym były te plany to pewnie by to pomogło (wczoraj na szybko próbowałem przejść jeden z wątków poświęconych okrętom desantowym ale albo mi albo im się coś posypało i wyrzucało mnie po przejściu 2-3 stron )

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu przelukałem wszystkie i z tego wątku mam bodajże wszystkie plany... ale nie ma tam okrętów desantowych przejrzałem z grubsza to co mam z planów i też na nic konkretnego się nie natknąłem, może w jakimś Tajfunie były plany... ale to szukanie na dłuższą sesję, będę miał na uwadzę tą prośbę, jak się na coś natknę to umieszczę na forum

 

na osłodę zdjęcie z wątku na Balcerze poświęconego okrętom desantowym, ze zrobieniem takiego modelu nie powinno być problemów

ondatra.jpg

 

EDIT: na pewno chodzi o projekt 776? - to jakaś barka rzeczna

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Hej

Nie znam się na żaglowacach ani na żadnym innymm sprzęcie pływającym ale sprawdź sobie na tym forum http://koga.net.pl/ Myślę że tam ci z pewnością pomogą ze względu że jest to forum tylko pływaków

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Victory to jestem w posiadaniu książki z serii Anatomy of the Ship, musiałbyś napisać czego konkretnie potrzebujesz, gdyż skan całości (kilkadziesiąt stron rysunków i planów) nie wchodzi w grę

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki za pomoc. A może jeszcze wiecie gdzie (w Polsce) można kupic modele Hellera: Victory lub Soleil Royal? Długo szukałem, ale w sklepach nie ma :(

Jędrek dzięki, chodziło mi o schematy olinowania, ale już znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sznowni Koledzy.

Jestem w trakcie budowy modelu Yamato w skali 1/350 - produkcji Tamiya. Niestety nie moge nigdzie znalesc palnow lub zdjec olinowania i malowania tego okretu . Bardzo prosze o pomoc - oczywiscie odplatnie .

Oprocz tego przymierzam sie do budowy Bismarcka (tez Tamiya) , Sovremennyj , i Panteleyev - Trumpeter. Do wszystkich tych modeli poszukuje planow lub zdjec olinowania i malowania . Dziekuje za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad książką: Anatomy of the ship: battleship Yamato i Anatomy of the ship: battleship Bismarck. W tych książkach masz dużo rysunków (ok.170stron) i chyba są plansze. Barwne plansze masz w monografiach Aj-Press'u, Bismarck ma 5części, a Yamato chyba nie została wydana(nie jestem pewny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.