Skocz do zawartości

Albatros DIII Oeffag 253 1/72 Roden


sianko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Model uznaję za ukończony . Starałem się odtworzyć miniaturową replikę Oeffa na którym latał S. Stec w ramach 3JFlik z jakim skutkiem, ocencie sami. Dodam,że nie udało mi się ustrzec błędów, najbardziej rzuca się w oczy krzyż na stateczniku pionowym- jest za duży. Sam model dość przyjemny w sklejaniu, ale też delikatny, zwłaszcza zastrzały sprawiły mi nieco kłopotu.

Obraz104.jpg

Obraz117-1.jpg

Obraz116.jpg

Obraz115.jpg

Obraz120.jpg

Obraz119.jpg

Obraz129-1.jpg

Obraz130.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model świetny chylę czoła i zazdroszczę umiejętności Podstawka jeszcze podkreśla jego walory.Gratulacje Niedług mam zamiar zacząć swojego"prawie"pierwszego szmatopłata,mam nadzieję że,w razie trudności będę mógł liczyć na fachową radę? POZDRAWIAM. Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki koledzy!

 

Niedług mam zamiar zacząć swojego"prawie"pierwszego szmatopłata,mam nadzieję że,w razie trudności będę mógł liczyć na fachową radę? POZDRAWIAM. Razz Jarek.

Jak coś będę wiedział, to służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu coś Polskiego

 

Jak zwykle model przecudnej urody - sam mam zamiar popełnić go jeszcze raz ( aktualny wygląda jak idź stąd ).

 

A teraz zdradź kolegom co teraz będziesz dłubał ( może tak SPADa VII Garsztki )

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie napisał, że to w siedemdwójce to bym myślał iż skala znacznie mniejsza.

Bardzo lubię tematy pierwszowojenne a w szczególnośći z polskim akcentem, Twoja praca dowodzi ,iż można zrobić szmaciaka w pięknym stylu, można na niego patrzeć bez przerwy i zawsze jakiś detal przykuje uwagę.

No może jak dla mnie to deski pod nim jak by były bardziej szare to lepiej eksponowałbysię model ale to tylko taka moje mała dywagacja,

Gratuluje pięknie wykonanego modelu,no i cóż czekam na następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuje!

 

Ale że masz nerwy i oczy te wszystkie detaliki robić to podziwiam!

Nerwy i oczy to mam raczej w opłakanym stanie, no ale jakoś tam mi idzie

 

Dodam, że bardzo pomysłowa podstawka.

A miała nie rzucać się w oczy

 

że model żyje i nie nudzi się nigdy.

Tym bardziej ja nie nudzę się dłubiąc przy nim

 

A teraz zdradź kolegom co teraz będziesz dłubał ( może tak SPADa VII Garsztki Very Happy )

Oj ZIO, Spad leży rozbabrany i czeka na lepsze czasy (nie dałem rady z Airfixową materią). W zasadzie to miałem robić Camela, ale małżonka oznajmiła, że jak zobaczy jeszcze jeden samolot to wsadzi mi go w ..., więc sam nie wiem jak to będzie

 

jak oglądam twoje modele, to mam ochotę wszystkie moje modele wywalic

Daj spokój, jeszcze będziesz zadowolony ze swoich modeli, ja Ci to mówię

 

No może jak dla mnie to deski pod nim jak by były bardziej szare to lepiej eksponowałbysię model

Cenna uwaga, dzięki

 

chylę czoła przed talentem i warsztatem – Mistrzu.

Dzięki, ale żaden ze mnie mistrz

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie napisał, że to w siedemdwójce to bym myślał iż skala znacznie mniejsza.
np 1:144? ;) A chyba chodziło Ci o 1:48 albo 1:32 bo tak ten model jest zrobiony cudnie. Mniejsza skala=większy mianownik ułamka. Sorry za czepialstwo, ale jestem wrażliwy na punkcie skali :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie robisz współczesnych rur.

Dzięki Patyk, póki co mam całe stado szmaciaków na stanie, co prawda od jakiegoś czasu korcą mnie nasze Su-22 i F-16. Kto wie...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hej!

 

Gratuluję pięknego modelu! Nawet podstawka - choć jak piszesz nie miała się rzucać w oczy - potwierdza Twoje mistrzostwo. Miejsce w galerii Admina jest jak najbardziej zasłużonoe. Miło będzie oglądać Twoje dzieło przez najbliższy tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.