Skocz do zawartości

[In-Box] PLASTYK NA P-51B "Mustang"


nicpon

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

 

No cóż. Kupiłeś go, stało się, teraz czeka Cię sporo pracy. Osobiście nie polecam tego modelu nikomu, bo jest daleki od ideału, ale jeśli zmierzysz się z tą materią, to potem będzie już tylko lepiej

 

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powodzenia i służyć ewentualną pomocą.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Dobrze jest mieć coś takiego i ten model na takiego królika doświadczalnego się nadaje.

 

Nie pozostaje Ci nic innego jak działać

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W granicach 10-15 pln mozna nabyć P-51B Revella. Kiedyś był pudełkowany jako RAF z fajnymi polskimi kalkami, teraz jest chyba dostępny w wersji amerykańskiej. Revell to całkiem porządny zestaw (nie wiem, czy nawet nie najlepszy w skali 1/72 jesli idzie o tę wersję) i do ćwiczen malarskich lepiej sie nadający... Ale dzięki za in-boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena takie wykonanie Planuje go wykorzystać jako śmieć ćwiczebny do pierwszych prób z szpachlowaniem, malowaniem aerografem. W poradnikach widziałem że dobrze mieć coś takiego do prób.

Akurat pod tym względem to bardzo trafny wybór. Szpachlowania i szlifowania będziesz miał sporo, ale jeśli poprawnie wyprowadzisz powierzchnie i je starannie pomalujesz to nawet z takiego zestawu będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

jeśli nie masz nic do starcenia możesz wystartować w konkursie - tego modelu jeszcze nie ma wśród konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Autor obrazka .

 

Znakomicie uchwyciłeś stoicyzm kobiet z Dalekiego Wschodu - nie ma to , tamto, walki jakoweś, trza nieść nosidło do chaty

 

Korniku- rewelacyjny komentarz "kupiłeś, stało się"

 

A sam model? Przygnębiający, acz widywałem gorsze.... O co chodzi z napisem "ZACHOWAĆ OPAKOWANIE"? Może trza pokazać lekarzowi, gdy trafimy na ostry dyżur zatruci pyłem podczas szlifowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Autor obrazka .

 

Znakomicie uchwyciłeś stoicyzm kobiet z Dalekiego Wschodu - nie ma to , tamto, walki jakoweś, trza nieść nosidło do chaty

 

Korniku- rewelacyjny komentarz "kupiłeś, stało się"

 

A sam model? Przygnębiający, acz widywałem gorsze.... O co chodzi z napisem "ZACHOWAĆ OPAKOWANIE"? Może trza pokazać lekarzowi, gdy trafimy na ostry dyżur zatruci pyłem podczas szlifowania?

 

Dziekuję:) Z tym ostrzeżeniem, to dokładnie chodzi o to, ażeby lekarz wiedział jakiego bakcyla połknąłeś (czym sie zaraziłeś). Moze i jego dopadnie "epidemia" pt. Modelarstwo

Z resztą w instrukcji jest jeszcze gorzej. Ostrzeżenia tam wydrukowane są większe i bardziej czytelne niż wszystko inne w niej zawarte. Taki wymóg niestety.

Co zas tyczy samego modelu? Jest jaki jest. Kiedyś mistrzowskie modele waloryzowało się długopisami i pisakami (nie było zestawów). Takie były czasy gdzie nawet renomowane firmy traktowały modele jako zabawki, a nie jako modele. I teraz pomyślcie jak dawno wyprodukowano formy do tegoż Mustanga. "ZTS Plastyk" obrała sobie taką formułę (całkiem słuszną moim zdaniem), ze wypuszcza na rynek modele moze nie najlepsze jakościowo, za to niezbyt drogie. Takie, na których adepci modelarstwa mogą w miarę bezboleśnie zdobywać doświadczenie. Wypełniają niszę. To, ze w tym konkretnym przypadku opakowanie sprzedało zawartość podnosi mnie na duchu, ze to co wychodzi spod mojej skromnej ręki jest coś warte i daje mi satysfakcję. Pozdrwawiam Was i zyczę udanych bojów z tym i innymi zestawami w ładnych (hihihi) pudełkach z "ZTS Plastyk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.