Skocz do zawartości

StuH-taka mała winietka


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

Mój najszybszy projekt - trzy tygodnie - z moich prac podoba mi się najbardziej.

Większość osób już widziała na żywo - ale ta galeria to szczególne podziękowania dla Krzyśka Vis13 - bez niego bym nie zdążył.

KopiaObraz004.jpg

Obraz007.jpg

Obraz009.jpg

Obraz017.jpg

Obraz020.jpg

Obraz021.jpg

Obraz023.jpg

Obraz028.jpg

Obraz029.jpg

Obraz030.jpg

Obraz032.jpg

Obraz033.jpg

 

PS. Sedeczne pozdrowienia dla chłopaków od małej skali -miłobyło poznać i kolegi Jablonexa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż tu dużo pisać bajerancka maszynka, na żywo wygląda jeszcze ładniej....

 

Sedeczne pozdrowienia dla chłopaków od małej skali -miłobyło poznać

 

Mocno żałuję, że nie dałem rady dołączyć do kolegów w sobotni wieczór/noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mój najszybszy projekt" i to niestety widac! Już pan autor zapomniał ksywek nowych znajomych, a to raptem dni parę, zbędny pośpiech.... No cóż, miodziłem już w Bytomiu, teraz pochwalę nową zauważoną w domu wartośc - otóż sołdat ten o zachwianej równowadze bynajmniej nie ukopuje uporczywie kretowisk uciekając się do niecnych granatów, on z festiwalu w Bytomiu do dom wraca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj oglądam galerię po raz trzecie więc już mniej zauroczony i zauważyłem że chyba na MG jest nadlewa nie usnięta Proszę powiedz że się mylę, bo jeśli nie to taki błąd w takim moedelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z najładniejszych scenek w Bytomiu, byłem, widziałem i podziwiałem. szkoda tylko, że nie miałeś dużego transparentu z napisem "Jestem Rollingstones" bo pewnie szybciej byśmy się spotkali i pogadali dłużej. Pozdrowienia od małej skali :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany aleście mnie nachwalili aż się zaczerwieniłem.

A na poważnie jestem zadowolony z tej pracy-choć faktycznie figurka jest do wymiany - ja po prostu nie zdązyłem już skończyć na Bytom docelowej i wsadziłem taką jaką miałem ze Snu o Victorii. Docelowo znaczy wkrótce stanie tu Pan w uszatce z papierosem bez filtra w gębie i kożuszku. Z uwagi na fakt ze tak ta praca wyglądała w Bytomiu - tak chciałem ją zamknąć sesją foto. Jeśli chodzi o MG to mnie się wydaje jak patrzę na niego teraz że nie ma tam tego problemu. Zerknę jeszcze rano w świetle dziennym.

Dziękuję i pozdrawiam

ps. Andrzej - czy ja wiem czy nie miałem transparentu - był moment ze naprawdę byłem toczącym się kamieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sołdat ten o zachwianej równowadze bynajmniej nie ukopuje uporczywie kretowisk uciekając się do niecnych granatów, on z festiwalu w Bytomiu do dom wraca

A może kroczy w kierunku żółtego Transita , wokoło śnieg był wysoki... stąd nieskoordynowane ruchy ....

A na poważnie: rewelacyjne podłoże, bo o modelu koledzy wcześniej piali zachwyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.