Skocz do zawartości

U studni - BA-64B [1/72 ACE]


R_Mazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich bojach (opisanych tutaj) autko trafia w końcu na łamy galerii.

 

Jak w warsztacie można było wyczytać, większość samochodziku to plastik z ACE, trochę samoróbek i trochę pozostałości po poprzednich modelach

 

To pierwszy model który opędzlowałem akrylami

(również pierwszy który zaliczył kąpiel w krecie - a nawet dwie

 

Ostatecznie (przynajmniej na razie) wygląda tak:

 

Na koniec zachęcam jak zwykle do komentarzy.

BA-64B_01.jpg

BA-64B_02.jpg

BA-64B_03.jpg

BA-64B_04.jpg

BA-64B_05.jpg

BA-64B_06.jpg

BA-64B_07.jpg

BA-64B_08.jpg

BA-64B_09.jpg

Edytowane przez R_Mazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Rafał, to ja pierwszy

 

Bardzo fajny maluszek, widziałem na żywo i dopiero wtedy widać cały urok skali 1/72, jakie to wszystko maleńkie. Podobają mi się zwłaszcza te błotniki, fajnie pogięte. Studnia też elegancka. Jak dołożysz jeszcze figurki to będzie full-wypas.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik cacy. Jak mawia Temir2 mamy kolejnego członka w brygadach meczenników al-ACE ;).

Napisz jak wygląda sklejalność wynalazka? Podobna do tego z czego słynie od dawna ACE, czy też poziom się poprawił?

Polskie znaki są z zestawu czy dobierałeś z jakiś ścinek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały model jak i podstawka przepiękna. Można patrzeć i podziwiać. Dla mnie takiego smaczku dodaje ta zapasowa opona nieźle już podjechana.

Znam tę pancerkę z opowiadań mego ojca w okresie owej akcji przeciwko oddziałom UPA.

Gratulacje i Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię

Figurki, mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu i kiedyś się pojawią.

 

Napisz jak wygląda sklejalność wynalazka? Podobna do tego z czego słynie od dawna ACE, czy też poziom się poprawił?

Polskie znaki są z zestawu czy dobierałeś z jakiś ścinek?

 

Nie mam porównania z innymi modelami ACE. To był mój pierwszy raz z tą firmą.

Kadłub jest spasowany hmmm delikatnie mówiąc słabo

Na pocieszenie można dodać, że po ogoleniu bryły wozu z detali (nie ma ich dużo i są dość proste do dorobienia) pozostaje złożony z samych płaskich powierzchni, łatwy do obrobienia i wyszlifowania, klocek kadłuba.

Orzełki są z któregoś z zestawów Armo. Szczerze powiedziawszy nie do końca jestem przekonany czy powinny być na burtach ale przynajmniej od razu wiadomo kto jest właścicielem pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny model i scenka! natomiast stanowczo domagam się jej zaludnienia! idziesz tematycznie w spójną kolekcję - bardzo dobry pomysł, czekam na dalsze maluszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, masz rację krzaczory to nie malowane dwa rodzaje gotowej "trawy" firmy Polak.

A błotniki? Za bardzo pogniecione? Jak już je zrobiłem z blachy, to jakoś tak trudno mi się było powstrzymać przy demolce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.