Skocz do zawartości

Churchill Crocodile 1:35 Tamiya


ozzy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Przedstawiam Wam mój model, w skali 1/35.

Niestety nie ma zasobnika za wieżowego.

Tata zabrał wcześniej do swojego Shermana Firefly :(

Pierwsza próba z tak dużym modelem wygląda następująco:

DSCF8451.jpg

DSCF8458.jpg

DSCF8481.jpg

DSCF8485.jpg

DSCF8498.jpg

DSCF8499.jpg

DSCF8500.jpg

DSCF8501.jpg

 

DSCF8513.jpg

Model tak na prawdę nie jest w 100% ukończony.Wkleję mu karabin w wieży, anteny oraz wykonam podstawkę.

Być może uda mi się pomalować w podstawowe kolory figurkę.

Tu film nakręcony przez tatę:

th_DSCF8450.jpg

th_DSCF8447.jpg

Cytuję: "z pozdrowieniami dla Pana Zbyszka I."

 

Pozdrawiam

Oskar Jankowski

 

p.s.

Przepraszam, pomyliłem działy.

Poprosze o przeniesienie do działu z pojazdami wojskowymi, galerie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niezły gościu z tego Gościa! Zabrać dziecku zasobnik! Traume będzie miał.

A model pięknie zlepiony, super pomalowany i nawet bez tego zasobnika wygląda fantastycznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czy to nie o mnie przypadkiem chodziło z tymi pozdrowieniami. Jeśli tak to dziękuję, jeśli nie to przepraszam. A model naprawdę zacny. I tata oddaj dziecku zasobnik. I jeszcze jedno. Jeśli malujesz to warto zaopatrzyć się w maskę, bo śmierdzidła to mogą narobić problemu. Farby może nie aż tak (ale olejne i owszem). Za to wdychanie kleju może naprawdę narobić. I piszę tego żeby cię straszyć, tylko ku przestrodze.

 

Pozdrawiam Zbigniew I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata nie oddał, tata to nawet nie wiedział na ten czas iż adept będzie w ogóle chciał w tę skalę wejść - a że buchnąłem zasobnik, biję się teraz w pierś.

Było coś wspomniane o kolejnym, jakim nie wiem, ma być.

W sobotę ruszamy na szabry po sklepach modelarskich, może co sobie dobierze.

 

Fotki finalne:

DSCF8564.jpg

DSCF8565.jpg

 

 

DSCF8571.jpg

DSCF8572.jpg

DSCF8574.jpg

DSCF8575.jpg

DSCF8577.jpg

 

 

DSCF8581.jpg

DSCF8582.jpg

DSCF8583.jpg

DSCF8584.jpg

DSCF8586.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę ruszamy na szabry po sklepach modelarskich, może co sobie dobierze.

 

No nie dość, że zasobniki szabruje to jeszcze sklepy!

 

Nie widzę różnic pomiędzy stylem syna oraz twoim - macie to we krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad.

Myślę, ze minie jeszcze sporo czasu, zanim zacznie traktować plastik po swojemu - wiesz, w sumie to On zaczyna.

Na razie chłonie moje uwagi, nakazy,zakazy i przykazy(próbuje nieraz je łamać - w niektórych przypadkach daję wolną rękę, nieraz kategorycznie zabraniam i każę poprawiać, robić powtórnie)

Przy malowaniu postawiłem młodemu przed nosem swój model pomalowany, ale nie złeteringowany, nie złoszowany(czysta baza) by mógł załapać o co kaman .

Z resztą, jest kilku modelarzy którym w podobny sposób pomagałem, mniejsza o to.

Styl wypracowuje się latami, zatem za lat kilka(jeśli mu co nie zawróci w głowie) jak postawi ten pojazd przy wykonanym później...pewnie się uśmiechnie i wspomni(jak to go tata męczył i wciskał durnoty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się poddaje i wymiękam..

 

gdybym widział ta galerie wcześniej pewnie nie kupił bym farb i ,,kaczki,, i dał sobie spokój z modelami:D

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada "Jaki ojciec, taki syn" w tym wypadku znajduje idealne odzwierciedlenie w rzeczywistości.

 

Nie dość, że wykonałeś bardzo ładny model, to do tego ciekawy i nie dość często pojawiający się na forach.

 

Gratuluję i z niecierpliwością wyczekuję kolejnych prac z Twojego warsztatu.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mnie zatkało, zerwało kask i rzuciło kolejny raz na kolana, a fotel katapultował się sam. Model jest rewelacyjny.

Sprawia wrażenie, że zaraz siknie ogieńkiem.

Wielkie gratulacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.