Skocz do zawartości

MCV-80 Warrior


morfeusz_76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie szanownych kolegów forumowiczów:) Przedstawiam wam mój kolejny projekt tym razem coś ze stajni Academy. Modelik prosto z pudelka z mojej strony dostał prowizoryczne wnętrze...tak aby nie świecił pustkami jak sklep spożywczy za komuny;). Sklejało się go całkiem nieźle nie ma się do czego przyczepić...Ten brytyjski wojak stanie na malej dioramce którą również nie omieszkam Wam przedstawić jak tylko dorwę jakiś figurantów-bo mam mały problem ze znalezieniem:)

Zapraszam do oglądania i oczywiście komentarzy.

IMG_3999.JPG

IMG_4001.JPG

IMG_4003.JPG

IMG_4005.JPG

IMG_4007.JPG

IMG_4008.JPG

IMG_4009.JPG

IMG_4013.JPG

IMG_4014.JPG

IMG_4015.JPG

IMG_4017.JPG

IMG_4018.JPG

IMG_4020.JPG

IMG_4022.JPG

IMG_4026.JPG

IMG_4027.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytorycznie to nie wiem, ale estetyczno-technicznie Twój Warrior jest napewno na wysokim poziomie. Bardzo miło się go ogląda

 

 

Gratuluję i pozdrawiam!

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mis ie modelik ,wychodzą ci dość ciekawie te współczesne czołgi,lekki wascha i brudzenia nie za dużo,ale możne nawet i lepiej ,czasami możne dać mnie niż przesadzić,chociaż ja wole bardziej przybrudzone może do dioramy jak będziesz go przygotowywał sypniesz troch więcej piachu i wyostrzysz niektóre zarysowania i obicia myślę ze będzie wyglądał bardzie realistycznie,no ale to głownie zależy od autora.ogólnie dla mnie bomba.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziękuję...poprawić obicia -w jakim sensie?? żeby były bardziej widoczne?? co z nimi nie tak??..

 

Są zbyt jednostajne, trochę wyglądają tak, jakby ktoś z premedytacją przejechal gwożdziem po burtach

Lepiej by wyglądało kilka mniejszych rysek niż jedna duża (to oczywiście tylko moje zdanie).

Obicia dobrze zacząć malować od nałożenia w ich miejsce rozjaśnionego koloru bazowego i dopiero później wypełnić powstałe "plamki" ciemną farbką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego co napisał R_Mazzi. W zasadzie tak powinno to wyglądać, z tym, że przy tak jasnym malowaniu i tak efekt ten byłby słabo widoczny.

Ja bardziej bym zróżnicował kurzenie. Z tyłu powinno być trochę wyżej.

Co nie zmienia faktu, że model bardzo zacny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo elegancki i świetnie wykonany. Wiem co mówię i nikt mi nie wmówi, że białe jest białe...

Swoją drogą te zarysowania są trochę za grube, jak już koledzy wspominali ale...

przy tak jasnym malowaniu i tak efekt ten byłby słabo widoczny.

kapralu, brytyjskie pojazdy były przemalowywane z wersji zielonej na piaskową bardzo cienką warstwą tandetnej farby, więc w przypadku zarysowań ta zieleń była odsłaniana, więc kolega morfeusz osiągnął dobry efekt jeśli chodzi o kolor zarysowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.