Skocz do zawartości

Pz.Kpfw. T-70 743(r)


pankot13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Przedstawiam moją ostatnią pracę.

Z wyborem kamuflażu oraz przynależności państwowej miałem niezły problem.

Do podstawki miały dojść jeszcze figurki,ale muszę jeszcze wiele czasu poświęcić w ćwiczeniu tej trudnej sztuki jaką jest realistyczne ich pomalowanie,

zanim odważę się jakieś przedstawić na forum.

Zapraszam do oglądania oraz komentowania;

 

 

IMG_0457-1.jpg

 

IMG_0458-1.jpg

 

IMG_0459-1.jpg

 

IMG_0460-1.jpg

 

IMG_0461-1.jpg

 

IMG_0462-1.jpg

 

IMG_0463-1.jpg

 

IMG_0464-1.jpg

 

IMG_0465-1.jpg

 

IMG_0467-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wydaje mi się, że na modelu troszeczkę za dużo rdzy, ale po za tym nie ma się po prostu do czego przyczepić. Piękny model i podstawka, tylko przydałoby się zrobić odbicia gąsek w ziemi. Kępki trawy wyszły super. Kanistry i beczka bardzo ładnie wkomponowują się w podstawkę.

Ogólnie model ocieniam na 6 ( w szkolnej skali ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Podoba mi się ślad po obracaniu wieży na kadłubie , fajne obicia, podstawka sympatyczna.

Z minusów to jakaś płaska ta wieża wyszła , chodzi mi o górną płytę ,może to efekt kurzenia, nie przemawia do mnie też kolor tłumika i trochę z rdzą poszalałeś. Oczywiście są to tylko moje "widzimisię" i nie mają wpływu na ogólny pozytywny odbiór pracy.

 

 

Tak btw. nie wiem czemu ale nie przepadam za tym pojazdem , jakiś taki mało czołgowy jest

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotrze!

 

Gratuluję Ci ukończenia ciekawego i ładnie wykonanego modelu. Mimo iż żałuję, że nie zdecydowałeś się na polskie malowanie, to i tak wyszedł Ci bardzo atrakcyjny wizualnie T-70.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem warsztat i Twoją "drogę przez mękę"... Niezły efekt.

Dla mnie nieco za dużo rdzy na pojeździe i mam wrażenie, że czołg za słabo "wtapia" się w podłoże...

Co do trawy- faktycznie rośnie kępkami i trzyma się kropli kleju, którą wcześniej położyłeś...

A nie myślałeś, żeby popracować nad większą płaszczyzną? Nadałoby to większego realizmu.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za komentarze.

Krzysiek figurki już dawno są w koszu tak,że ich już nie będzie.

Wojtek ślady gąsienic były lekko odciśnięte,tylko później zakryły je pigmenty.

Ups co się tyczy płaskiej wieży i rdzy na tłumikach to może na tych fotkach to wyszło lepiej.

Wczorajsze trochę zepsułem,.Cykałem na szybkiego.

 

IMG_0469-1.jpg

 

IMG_0472-1.jpg

 

Kornik po BT-7 planuję tego Shermana:

http://www.exito.sklep.pl/pl/p/DRAGON-6228-135-Sherman-Firefly-I-c-Hybrid/4625

 

Tak,że będzie Polski akcent(czeka już w pudle)

Rhinoceros trawa wyszła jak wyszła.Mi osobiście się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę z bliska widać przyciągnięty kurz do modelu nieee ładnie oooj nie ładnie. Ja też z tym cholerstwem walcze jak mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.