Skocz do zawartości

T 34/76 mod.1943 Hobby Boss 1:48


dziabik

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się. Następnym razem spróbuj trochę z postshadingiem - to trochę różnicuje bryłę w jednym kolorze.

-tak,wiem że jest trochę zbyt jednolity,co ciekawe początkowo naprawdę mocno (w moim przekonaniu) zróżnicowałem odcienie zielonego,coś a'la CM i wydawało mi się że nawet przesadziłem,ku memu zdumieniu po Sido i lekkim washu wszystko w zasadzie zniknęło.W następnym zrobię jeszcze większe rozjaśnienia i zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to twój drugi model to masz talent. bardzo ładny jest, proponuję w przyszłości śmielsze eksperymenty z cieniowaniem i farbami olejnymi artystycznymi. osobiście nie podoba mi się podstawka typu piaskownica (tzn. wnętrze jest ok, natomiast sama ramka niekoniecznie). gratulacje i czekam na następne produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Grzegorzu, bardzo dobry modelik jak na drugi raz to przyzwoicie, schludnie, ładnie pomalowany, posklejany i co najważniejsze z głową bez przesady pobrudzony i obity Zapodawaj więcej swoich prac, bo my głodni nowych modeli w galerii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna praca. Podoba mi się bardzo brudzenie podwozia. Wieża troszkę zbyt mało żróżnicowana, ale ogólny odbiór bardzo pozytywny. Wygląda jak żywy. Nie dziwi mnie to, biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom wykonywanych przez Ciebie figurek. To co następne z pancerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość tak jak wspomniano wyżej nie rób takich ramek.
Dziękuję wszystkim za opinie,zarówno te pozytywne (bardzo motywujące) jak i uwagi krytyczne (bardzo pomocne)
Wszystko jest okej tylko o ile wiem ta wersja nie była używana w 1 AWP.

-cóż,zdaję sobie z tego sprawę,powiedzmy że jako początkujący mogłem popełnić pewną "wariację na temat".Chociaż kusi mnie aby zaryzykować i przerobić kalki na wersję radziecką.

To co następne z pancerki?

-następne z pancerki będzie przejście na skalę 1:35 i zmierzenie się z GMC z Hobby Bossa.Co prawda po zobaczeniu ilości ramek i części trochę zbladłem ale co tam,trzeba się postarać.Z tym że warsztatu nie będzie bo pewnie budowa potrwa z pół roku ,może galeria.A w międzyczasie pewnie zajrzę znów do figurek.

Na przyszłość tak jak wspomniano wyżej nie rób takich ramek.

-a jaki sposób prezentacji byłby lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Wszystko jest okej tylko o ile wiem ta wersja nie była używana w 1 AWP.

 

Przynajmniej jedna sztuka była, wóz dotrwał aż do lat piećdziesiątych.

Co prawda miał kanciaste błotniki, ale to raczej wymienny detal chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, Grzegorz wóz z wieżą z dwoma włazami, bez "baszty" dowódcy, można znaleść w "biblii" Magnuskiego, niestety nie mam jej pod ręką by pstryknąć fotkę.

Czołg ma na burcie wieży duży numer 067 (numerek podany z głowy ale raczej dobrze pamiętam) i doczepiony trał przeciwminowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie na niezłym poziomie, malowanie i brudzenie też ok .

Mam jednak pytanie do autora.

Wóz wydaje się być sprawny (nie uszkodzony), gotowy do boju.

Po jakie licho zatem pootwierane te włazy do silnika? Sprawdzali poziom oleju?

Jak dla mnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.