Skocz do zawartości

T-18/MS1 - 1/35 Parc + własny wkład


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie zacząłem robić wnętrze. Ukończyłem już zasobniki tylną płytę skrzyneczkę no i płaskowniki:

 

1006090p.jpg

1006092z.jpg

 

I przymiarka na sucho

 

1006093h.jpg

 

a teraz przed mna to oc najgorsze czyli cały układ przenoszenia napędu i drążki a wygląda to tak :

 

t1876.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Standardowo wszystko będę robił sam z hipsu i śmieci modelarskich ;) a tak na marginesie o dodatkach do tego czegoś nigdy nie słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - nareszcie...tyle czekałem aż ktoś wezmie na warsztat ten czołgutek.

Życzę powodzenia.

Pytanie?Czy to to samo co tłukł MGD/Maquette ect??

 

Niestety... na dole wanny widnieje nawet napis AER, ale przynajmniej człowiek ma radochę z poprawiania producenta itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czad! Super, że się za niego wziołeś. Też się do niego przymierzam To dawny model AER, więc raczej ciężki produkt i kiepsko z wiernością historyczną. Niemniej jest tani i wart obecnej ceny. Zasiadam w pierwszym rzędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czad! Super, że się za niego wziołeś. Też się do niego przymierzam To dawny model AER, więc raczej ciężki produkt i kiepsko z wiernością historyczną. Niemniej jest tani i wart obecnej ceny. Zasiadam w pierwszym rzędzie

 

Poskromiłem jakoś T 28 z AER`a to i z Tym powinienem dać sobie jakoś radę Co do wierności fakt trza parę rzeczy poprawić ale to będzie subiektywnie wychodziło w czasie warsztatu. Martwi mnie tylko fakt ze będę musiał go nitować a moich ulubionych zielonych nitów już nie mam i na allegro też ich nie ma...

Cena fakt jest słuszna ale na pewno nie polecał bym tego modelu komuś początkującemu bo raczej nic się na nim nie nauczy a jedynie straci zapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pracy od podstaw, nieźle się zapowiada.

 

Jak zawsze ale cóż zrobię lubię śmieciowe modele

 

Dziwna kolej rzeczy - się stresuje to kleje. Może się postęp wydawać nieznaczny ale ja się ciesze że zabawa w pajączka zakończyła się już po kilku godzinach. Wszystkie ,,druciki,, to rozciągnięta ramka z tego ów modelu. Poduszka kierowcy to masa modelarska która jest wyrzeźbiona ale jakoś na fotkach mi te zmarszczki nie chciały wyjść... A teraz fotki:

 

1006096i.jpg

1006097.jpg

1006099s.jpg

1006107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

MS1, MS1

Ten czołg to jeden z ciekawszych konstrukcji przedwojennych. Czekałem, aż go ktoś zrobi i moje marzenie się spełniło.

Danielu kibicuję by model wyszedł jak najlepiej. Oj będzie na co patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no...robi wrażenie,robi.

 

heh pytanie co będzie z tego po pokryciu farba ;)

 

Witam.

MS1, MS1

Ten czołg to jeden z ciekawszych konstrukcji przedwojennych. Czekałem, aż go ktoś zrobi i moje marzenie się spełniło.

Danielu kibicuję by model wyszedł jak najlepiej. Oj będzie na co patrzeć.

 

Dzieki ale odpukać by nie zapeszać;)

Swoją drogą widzę po postach ze wiele osób czekało na realizacje tego modelu więc się pytam gdzie są inne T 18 :P. W sumie się nie dziwie czemu tak ostrożnie do niego ludzie podchodzą bo po otworzeniu foli z ramkami model na dzień dobry atakuje nas piękną wonią naft/oleju. A czym nas dalej zaskoczy przekonamy się w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem siedzisko teraz wygląda według mnie lepiej:

 

1006111.jpg

 

Oraz zdjęcia porównawcze by uświadomić z jak dużym modelem mamy do czynienia i pokazać że w sumie daleko od 72 nie uciekłem ;)

 

1006113d.jpg

1006110r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwie od nauki na jutrzejsza obronę cyknąłem fotki z postępu wczorajszej bezsennej nocy:

 

1006121t.jpg

1006132c.jpg

1006129m.jpg

 

Generalnie wnętrze uważam już za skończone, no chyba że coś jeszcze wyjdzie w praniu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą stronkę szczerze ów model ma np błędny km przednie i tylne kola nie poprawione. A co do km'ów to z fotek, prospektów, planów wynika że była to czysta fantazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.