Jump to content

Arcturus

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Arcturus

 1. W Hobbyeasy można Tomcata zamówić z transportem morskim i wychodzi w sumie circa 260 PLN za model, zestaw uzbrojenia i transport (sam transport to zaledwie ok. 55 zeta). Wiele razy już zamawiałem tą drogą i zawsze wszystko dotarło, a że 2-3 miesiące to dla mnie żaden problem.
 2. Niestety, Parking pod Estakadą został przeniesiony na ul. Ogrodową. A szkoda...
 3. A jest takie forum, Imienia Którego Wymieniać Nie Można, gdzie żadni organizatorzy nie wchodzili w ukłonach żeby zapraszać szanownych modelarzy. I ludzie wiedzieli kiedy jest konkurs, gdzie leży Bytom, zebrali się, pojechali, zgarnęli worki nagród. Ale najprościej jest pozrzędzić...
 4. No to chyba możemy spać spokojnie 😂 Nowy wspaniały oddział do kasowania chińskiej kontrabandy dopadł trochę ponad 100 paczek w 3 tygodnie. http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24294758,to-daje-jakies-pol-paczki-dziennie-na-celnika-czytelnicy.html#s=BoxOpCzol5 Miło, że skuteczność tych działań jest podobna jak wszystkich innych.
 5. Faktycznie, do Polski wychodzi podobnie. Widocznie kwestia wagi. Ze dwa lata temu przymierzałem się u nich do zakupu Su-33 Kinetica i wysyłka na pewno była duużo niższa (choć ostatecznie kupiłem gdzie indziej). Przy tej cenie to bez sensu. Sugerowałbym Hobbyeasy, szczególnie z wysyłką morską (jak się nie pali). Wiele razy kupowałem i zawsze w końcu dochodziło, a cena okazywała się ostatecznie bardzo atrakcyjna.
 6. Na pewno? Ja miałem modele za ok 55 USD, a przesyłka Airmail z trackingiem wyszła 18.50.
 7. Lotnicza z trackingiem, nadali 28. listopada, miała być max 14 grudnia, dotarła dzisiaj.
 8. Dziś dostałem paczkę z Lucky, dwa modele, obeszło się bez zrzutki na pińcet plus. Tak trzymać! 🤑
 9. Średnia wzrostu była w czasach 2WŚ co najmniej 10 cm niższa niż obecnie, więc nie jest tak źle
 10. To tylko miłość do klasyki polskiej literatury - polecam opowiadanie Stanisława Lema "Opowieść pierwszego odmrożeńca". Orkiestra forum tworzy Harmonię Sfer, tylko czasami Goryllium wychodzi z klatki...
 11. No to zła wiadomość, kilka razy uratowali mi zadek i byłem bardzo zadowolony z poziomu usług :/
 12. !!!!!!!!! http://allegro.pl/gotowy-model-1-35-panzer-iv-ausfh-i6960383159.html?utm_source=notification&utm_medium=PLfavouriteQueriesV2&utm_campaign=obserwowane_wyszukiwania&utm_content=GOTOWY%20MODEL-%201%20;35%20PANZER%20IV%20ausfH#thumb/1 Co on bierze? Bo ja tego nie chcę... brać. Model jak model (każdy robi jak umie i może chcieć za to tyle pieniędzy ile chce - wolny rynek), ale opis to dopiero dzieło sztuki
 13. Bardzo ładnie i plastycznie wycieniowane, podoba mi się!
 14. Kleić nie kleiłem, piszę tylko o wrażeniach z oglądania w pudełku... Żadnego z tej wymienionej Wielkiej Trójcy jeszcze nie miałem odwagi sprofanować skalpelem Ciekaw jestem, jak Ci pójdzie, powodzenia!
 15. Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania... Ja bym raczej określił go jako jeden z najlepszych modeli wtryskowych, klasa powiedzmy Mig-29 GWH czy Su-33 Kinetica (1/48 oczywiście), plus instrukcja na poziomie Wingnut Wings.
 16. Noo, mistrzostwo optymalizacji kosztów - w tańszej edycji nawet farby mniej na pudełko zejdzie
 17. I należy dodać nowy rozcieńczalnik Hataki (seria pomarańczowa). Świetnie współparcuje z serią H i C Gunze, z Tamiyą, a mniej śmierdzi niż ichniejsze.
 18. Hm, możesz zlinkować zdjęcia tej limuzyny odsuwanej do tyłu?... Mnie się zdaje, że otwierała się jak roleta, dolna część w dół, górna w górę. Wystrarczy 10 s googlowania.
 19. A potraktowanie opon matem jest aż tak skomplikowane, że wolisz napisać że to błąd, niż to poprawić?...
 20. Arcturus

  OSTRZEŻENIE

  A jakby Polak okradł Niepolaka to by było mniej bulwersujące ?
 21. Sprawdzałem w głównych i nie ma, więc na razie można tylko spekulować (w sensie domniemywać). Nie spodziewam się jednak, żeby u nas był taniej niż ok. 175. Choć sam nie należę do tych, którzy dla 5 zl oszczędności sprowadzają modele z Chin, żeby mieć choć trochę satysfakcji z niepłacenia podatków. Pytanie, jaka będzie ta różnica, i czy LM utrzyma tę cenę także po preorderach.
 22. Hm, to skoro na Luckymodel jest po 30 USD (http://www.luckymodel.com/scale.aspx?item_no=BC-48001) to może warto zamówić? Czytałem opinie, że preordery są dla frajerów, ale w tej sytuacji oferta wydaje się kusząca, 42,5 dolca z przesyłką do Polski.
 23. Na początek ceny o ok 100 PLN niższej. Resztę się zobaczy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.