Jump to content

moonraker

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by moonraker

 1. Revell robił też, z wnętrzem, amerykański atomowy okręt podwodny: USS Andrew Jackson, o ile mnie pamięć nie myli
 2. We flocie handlowej chyba podobnie. Poza tym, lata codziennego oddziaływania słonej wody morskiej robiły swoje. Podejrzewam, że unicaunica dał zdjęcie Cutty Sarka po odbudowie,.
 3. Świetny. tylko dlaczego ta podstawka taka trójkolorowa? jak włoska flaga
 4. Ja dodam od siebie tyle, że koła zapasowe w ogóle nie ubrudzone. Ale może czołgiści zamontowali jej niedawno, nowe, prosto z fabryki? Poza tym świetny
 5. Świetny. Dla mnie idealny.Takie modelarstwo lubię, bez tego wszechobecnego teraz, przesadzonego brudzingu. Jeśli będzie ciągnik to i reszta moździerza musi być tj. kołyska i podstawa a co za tym idzie ich przyczepki transportowe i ciągniki.
 6. Bardzo ładnie zrobiony. Bez wszechobecnego teraz przesadzonego brudzenia. A czym malowałeś? Bo wg. mnie Navy Blue nie był tak bardzo niebieski.
 7. Super. Gdyby jeszcze koła były choć troszkę zagłębione w ziemi. Bo widać, że drog miękka..
 8. Z tą banderą to nie chodzi o to, że zbyt czysta tylko, że trójkolorowa. To przeciez żaglowiec przedrewolucyjny. Poza tym rewelacyjny model i super wykonanie.
 9. Mnie natomiast razi też ta trójkolorowa flaga. Poza tym model super. Wielkie gratulacje.
 10. Zgadzam sie w przedmówcą. Fajny model, fajnie zrobiony tylko ta lina... lepiej było w ogóle takiej nie dawać. I reflektor oraz lampki, zrób jakieś klosze (np. srebrne plamki).
 11. Świetny. Ale jak dla mnie błoto na kolach, listowie itp ma sens tylko wtedy gdy model jest cześcią jakiejś dioramy.
 12. Ładnie zrobiony, nawet bardzo. Ale układ jezdny jakby kilka godzin jeździł po starym, mokrym, korcie tenisowym. Chyba, że do wargaming tak trzeba.
 13. Super. Bez tej przesadnej waloryzacji, która teraz wszędzie dominuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.