Jump to content

Dziobak

Members
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. Jest dobrze. W ramach poprawiania drobiazgów możesz jeszcze przemalować dyszę Venturiego na czarno, a końcówkę pompki sprężonego powietrza do rozrusznika (wihajster po lewej stronie kadłuba) na srebrno.
 2. Też skalpelem, jest dosyć gruba, ale jakoś się udało.
 3. Ja u siebie rozdzieliłem te dwie warstwy podważając delikatnie skalpelem, następnie spodnią podzieliłem na 3 części które osobno przyklejałem do zgiętej górnej warstwy.
 4. Siódemka od Army wymaga trochę pracy, ale to fajny model. Uważaj z blaszką Yahu, składa się z dwóch części które podczas zginania mogą się rozwarstwić. Wnętrze maluj na srebrno. Powodzenia
 5. Pierwsze wtryski MiG-a 17 i Buccaneera od Airfixa: https://www.airfix.com/uk-en/news/workbench/fresco-advances-to-test-shots-stage?fbclid=IwAR0Tpm32xzEEAteZEBELaZizIwypuZFx24BKpvJEnfVH_9aqA9pbUiB_Uhg
 6. Oczywiście że da się to wszystko jakoś wyprowadzić, ale w przypadku MF-a o którym pisałem nie ma sensu się męczyć i lepiej wybrać tańszego i lepszego Eduarda. Jeśli chodzi o inne wersje i prototypy to faktycznie nie ma alternatywy i pozostaje RV, z którego po paru korektach też da się zrobić niezły model. Ja poczekam aż Eduard zrobi więcej wersji, a jak będę chciał zrobić prototyp to wtedy pobawię się w korygowanie RV ?
 7. Warto dodać jeszcze niepodobny do niczego kształt stożka wlotowego, tragiczne spasowanie wnęki przedniego podwozia, skrzydła klejone na styk i przejście garbu w statecznik które w MF-ie wygląda z jednej strony jak Bis
 8. Bardzo ładna siódemka, widać że dodałeś sporo od siebie. Wymieniłbym jedynie naciągi goleni podwozia na nieco cieńsze. Fajnie wyglądają rury wydechowe, czym malowałeś?
 9. Śliczny Łosiek ? Miałeś w swoim egzemplarzu zapadliska na stateczniku pionowym?
 10. http://pfmrc.eu/index.php/topic/58589-pzl-37-w-3d/
 11. U mnie na telefonie nie widać sygnatur pomimo włączenia ich widoku w ustawieniach. Gdy w przeglądarce przełączę na wersję na komputer, wszystko jest ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.