Skocz do zawartości

Pociag Pancerny Smialy


analogic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Co tu dużo pisać po prostu cud, miód i orzeszki

Ty tez nieźle CUDUJESZ ze swoim 7TP. tylko tak dalej. "MODELE" Miraza sa momentem przejściowym w modelarstwie ....każdy następny model będzie się składał jak z płatka.... Ja mam 7TP i Łosia za sobą...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armata "prawosławna" z firmy UM. Wpasowuje ja do wnętrza wieży z wagonu artyleryjskiego...

Dobrze zdetalowana wygląda 100 razy lepiej aniżeli ta oryginalna z ARMO

labshury1256.jpg

labshury1255.jpg

labshury1258.jpg

labshury1257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Postanowiłem zrobić jeszcze jedna wielka zmianę w tym pociągu. Zeszlifowałem wszystkie stanowiska CKM i wstawiam swoje. Te oryginalne przypominały mi "małe kapliczki" i były za duże i w złym miejscu. Robie pancerny bęben z plasyku i ckm tez będzie prawidłowy. Biedzie można ckm-y usatawic pod rożnymi katami bardziej naturalnie.

Z innych rzeczy to 2 CKM PL gotowe i wieża z armata tez się ma już ku końcowi.

labshury1312.jpg

labshury1313.jpg

labshury1314.jpg

labshury1315.jpg

labshury1317.jpg

A tutaj 3 zdjęcia ogrodnicze...podstawy... Podstawa obudowana dębowym "kątownikiem"

Nie wszystko jest jeszcze pomalowane i wykończone.

Jeśli chodzi o roślinność to wykorzystałem wszystko co moglem znaleźć w sklepie, w ogródku za oknem, pod łóżkiem itp. Sa tam "żywe" roślinki jak i plastikowe, liście papierowe trawa sztuczna patyki itp...te fioletowe kwiatki to ma być wrzos

labshury1326.jpg

labshury1325.jpg

labshury1327.jpg

A to ma być ognisko...jest ono po przeciwnej stronie...wokół niego będzie wypalona trawa...i butelki po piwie....nie no butelek nie będzie żart...

labshury1295.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dalsze postepy...podstawa juz prawie gotowa.

flora3copycopy.jpg

trawa3copycopy.jpg

trawacopycopy.jpg

flora5copycopy.jpg

flora4copycopy.jpg

tory2copycopy.jpg

flora1copycopy.jpg

platfo1copycopy.jpg

platfocopycopy.jpg

CKMy postanowilem zrobic od podstaw.

wagony1copycopy.jpg

Tender i wiezyczka gotowe...

tendercopycopy.jpg

CKMy przeciwlotnicze niedlugo bede montowal w gotowych wiezyczkach.

wagonycopycopy.jpg

Ogolny widok "poligonu"

trscopycopy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisać - jestem pod tak wielkim wrażeniem efektu. Morderstwo przez duże M. Jedyne co mi się tylko nasuwa to pozycja łańcucha na platformie. Tak jak jest teraz to pewno by spadł. Wrzuć go więcej na platformę i zostaw tylko mały zwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisać - jestem pod tak wielkim wrażeniem efektu. Morderstwo przez duże M. Jedyne co mi się tylko nasuwa to pozycja łańcucha na platformie. Tak jak jest teraz to pewno by spadł. Wrzuć go więcej na platformę i zostaw tylko mały zwis.

Jasne...jeszcze wiele do zrobienia przy tym modelu..ale juz widac koniec..wiec..jest dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie WOW!! widzę że nawet zadbałeś o polska tradycje wypalania traw a tak poważnie kawał dobrej roboty, gratuluje oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie WOW!! widzę że nawet zadbałeś o polska tradycje wypalania traw a tak poważnie kawał dobrej roboty, gratuluje oby tak dalej!

...sam wypalalem trawe na miedzach...kiedys..dawno...byla to jedna z uciech zycia wiejskiego...chyba to sie robilo na wiosne.. jesli dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kolejna odsłona twojego warsztatu to kolejna wizyta u dentysty . Opad szczeny permanentny.

 

Mam tylko małą uwagę co do sprzęgów jak dla mnie są za czyste (chodzi o kolor czystego metalu). Moim zdaniem powinny być czarne. Ale to pewnie masz na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kolejna odsłona twojego warsztatu to kolejna wizyta u dentysty . Opad szczeny permanentny.

 

Mam tylko małą uwagę co do sprzęgów jak dla mnie są za czyste (chodzi o kolor czystego metalu). Moim zdaniem powinny być czarne. Ale to pewnie masz na uwadze.

 

Tak. Brudzing itp to na samym koncu..pomalowalem je MR.metal - kolor steel i wypolerowalem lekko..to na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Napisano (edytowane)

Mala aktualizacja. Skonczylem gniazda CKM-ow ktore totalnie przerobilem, wieze i orzelki takze juz wisza na wagonach. Poprawilem malowanie tu i tam. Jeszcze sie troche swieci ale na sam konic bedzie zmatowany no i ...... skatowany...aby wygladal na walczacy ..lub cos w tym rodzaju 8-)

labshury1505copycopy.jpg

labshury1507copycopy.jpg

labshury1508copycopy.jpg

labshury1509copycopy.jpg

labshury1510copycopy.jpg

labshury1512copycopy.jpg

 

labshury1515copycopy.jpg

labshury1516copycopy.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za doping...temat sie ciagnie niesamowicie dlugo ale....juz widac koniec pociagu wiec....troche cierpliwosci i bedzie koniec tego jak dla mnie gigantyczngo projektu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, kurna Tylko Wołoszańskiego brakuje, który by się wzdłuż wagonu przechadzał i opowiadał o Mokrej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kolego!

 

Widzę, że odpuściłeś sobie to amerykańskie forum i teraz jesteś tutaj - też dobrze! Cieszę się, że praca wre, życzę powodzenia i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.