Skocz do zawartości

Przygoda z "Bismarck Revell 1/350"


Macisso

Rekomendowane odpowiedzi

I powiem że działa to jak domino - jeden się pojawi a już następne lecą jak spod ziemi. I tylko silna wola nie pozwala mi ruszyć swojego "B"

Zatem namawiam Cię żebyś zwalczył w sobie ten "fragment" silnej woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 445
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czekam Wallace
Chwila nieuwagi + 4-letnia kuzynka = model roztrzaskany na podłodze Jak tylko poskładam go do kupy, jadę dalej z tematem, bo aż się stęskniłem za swoim mastodontem...

...

Ja jednak, póki co, zostaję przy swoim San Francisco - a tak jako ciekawostka w tym wszystkim
I bardzo dobrze. Pozwól, że wraz z Tobą będę działał jako przeciwwaga dla tej niemieckiej "plagi"

...

DIeSEL-20, Kami - Panowie, to może z tej strony: a gdzie Wasza oryginalność ? ? ?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oryginalnosc bedzie w kamuflazu (mam nadzieje)
i super

...

a czy oryginalność jest aż taka ważna? nie sądzę
od strony budowniczego jak najbardziej masz rację. Ale druga strona medalu mówi, skoro jest tyle takich samych relacji, to może warto, żeby moja czymś się wyróżniała ?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam ponownie.

Mały i szybki upload.

Podłubałem troszkę nad zebrą i udało się co nieco naprostować. Przy okazji pogiąłem troszkę blaszek, ale jakoś się naprostuje

Fotki _DSC0763.jpg

_DSC0764.jpg

_DSC0765.jpg

_DSC0766.jpg

 

Na tą chwilę tyle

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam tylko ze poklad jest nieco za ciemny ale moze mi sie zdaje.

Być może, ale zachęcam Cię do poczytania dyskusji jaka się wywiązała na ten temat. Znajdziesz ją na str. 12-stej mojego wątku warsztatowego

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wiem że zgranie całej zebry to trudna robota ale w kilku miejscach jest kżywa albo poprostu jest to efekt na zdjeciach. Pozwoliłem sobie przeedytować twoją fotkę myślę że nie będziesz zły bo wiesz prawa autorskie i takie tam:).

th__DSC0764.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzenie "zebry" idealnie w punkt faktycznie nie jest rzeczą łatwą... Ja stanąłem przed dylematem czy 3 "zebry" ustawić równo patrząc prostopadle na śródokręcie, czy tak aby składały się równo gdy patrzeć prostopadle na każdą z nich. Wybrałem tą drugą opcje, stąd na zdjęciu przesunięcia. Gdy patrzeć na każdą z osobna, składają się zadowalająco równo

 

Od taka moja wariacja :P

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!

 

Szczeny opad - zebra jest obłędna, bardzo mi się podoba.

Ale ciśniesz z robotą - zazdroszczę zasobów czasowych.

 

Coraz bliżej wodowania.

Dzięki skell za miłe słowa. Nie mniej przede mną jeszcze baaaaaardzo dużo pracy. Ale powoli, powoli......

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macisso a nie myślałeś, żeby lekko poprawić ostatnią zebrę

Nie mówię nie, ale ustalmy najpierw która to jest ta "ostatnia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macisso a nie myślałeś, żeby lekko poprawić ostatnią zebrę

Nie mówię nie, ale ustalmy najpierw która to jest ta "ostatnia"

Najbardziej chyba rzuca się w oczy zebra na najwyższych poziomach nadbudówki dziobowej i środkowy pas na pierwszym poziomie, jednak nie wiem czy warto się przy tym gimnastykować (to już zależy od Ciebie oczywiście ) bo efekt i tak jest piorunujący

 

Kami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zebre na nadbudówce dziobowej to po przymiarce wypadła całkiem przyzwoicie a odchyły były minimalne. gorzej było ze środkową. Ale panowie nie czepiajta się bo się chłop narobił. Biorąc pod uwagę że to wszystko trzeba było zamaskować to ja go podziwiam za upór:).

Wallace zacznij już w końcu swojego Bismarcka i pokaż nam jak to się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.