Skocz do zawartości

Afganistan 1989 BMP2/T62


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie pokazywałem to czas przypomnieć że człowiek żyje...

 

IMG_0540.jpg

 

IMG_0542.jpg

 

IMG_0543.jpg

 

IMG_0544.jpg

 

IMG_0545.jpg

 

IMG_0548.jpg

 

IMG_0553.jpg

 

IMG_0556.jpg

 

IMG_0552.jpg

 

IMG_0550.jpg

 

IMG_0562.jpg

 

Zdjęcia są wielgachne , trzeba na nie klikać niestety

warsztat

http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=28&t=12218

 

Praktycznie krok po kroku

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podłoże genialne wprost !! na fotce 2 i 3 teciak wygląda jak prawdziwy nie no wielki szacun - klimat Afganu - te skały, ukształtowanie terenu - niesamowite! (aż się przypominają kadry z 9-kompanii... )

 

wielkie gratulacje! jak nie jestem fanem dioram to twoja zrobiła na mnie ogromne wrażenie!

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąski taliby sprzedały na złom - reszty nie dało rady udzwignąć

 

Gąski mogły być jak i nie - mogą leżeć poza obszarem dioramy -

pojazd zepchnięty a gąski może użyto jako zapasówki albo dopancerzono jakieś wozy - Dioramy to wyobraźnia............

 

Generalnie fajowe dioramki produkujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, zmień te zdjęcia na miniaturki bo ktoś z administracji je usunie za naruszenie regulaminu (ma niby być maks 800px).

Tak w ogóle to witamy ponownie .

Dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollingstones (Seb) przypominać o sobie nie musisz, bo śledziłem te relacje na PWM (a i forum MIG-owskie czasem przeglądam).

 

Jak skończyłem czytać "Żmiję" Sapkowskiego, naszło mnie natchnienie na tematy afgańskie i wtedy zacząłeś T-62. Koniec końców powstał obrazek jakby wyjęty z kart opowiadania (kto czytał ten wie )

Relacje z budowy tych afganów są dla mnie jak wzór metra w Sevres pod Paryżem - tak pod względem umiejętności modelarskich jak i sposobu pokazywania warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze piękne (jak tak patrze to sobie myślę że obok niemieckiej pancerki wezmę się tez za rosyjską, powojenną) diorama ma swój klimat, zniszczone BMP, aż się przypomina pewna historia związana z pobytem Rosjan w Afganistanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze. Od siebie powiem tyle że warto poszukiwać w modelarstwie nie tylko nowych technik ale nowych zapomnianych tematów. Jest ich naprawdę wiele. Ciesze się że zaraziłem się choroba modern tanków.

Wrócę na dłużej do Afganistanu choćby prace były podobne - frajdę mam niesamowitą z tymi skałami. Na tę chwilę przeniosę się modelarsko jednak w okolice Basry ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo naturalnie wyglądająca diorama, wspaniałe podłoże. A tak z innej beki - SBS bardzo dobry, oby każdy Twojej klasy modelarz miał ochotę i czas na taki poradnik!!! Bo chyba o to, też w tym chodzi....!!!!! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawciu zajrzyj do warsztatu - z 2,5mm bandażu fabrycznego zostało od 0,5 do 1 mm w kołach najbliżej pożaru do 2mm w kołach dalszych. makro na tak wielkich powiększeniach jednak wariuje

IMG_0433.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.