Skocz do zawartości

"DREWNIANE CUDO" czyli Mosquito 1/24


RH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakoś do kupy złozylem to monstrum ,teraz tylko lekkie szpachlowanie i odstawka .Czas przystąpić do składania sekcji silnikowych wraz z podwoziem

 

Miedzy czasie postanowilem że dla odprężenia sklece jeszcze jeden modeli bardzie prosty ,ale ciekawy:)

PA070306.jpg

PA070304.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem ,kadłubik odstawiłem i zająłem się silnikami .

na zdjęciu pierwszym elementy przygotowane do malowania Alcadami

A na kolejnych już gotowe silniczki ,jeszcze bez wszystkich przewodów ,gdyż te będą zainstalowane po zamontowaniu ramy mocującej silnik .

PA070304-1.jpg

PA080305.jpg

PA080306.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej skali silniki wyglądają jak oddzielne modele. Po okablowaniu grzechem będzie je chować. Gdzie będziesz tego giganta eksponował?

Myslę że troche naciesze oko ,porobie zdjec i.....pójdzie do ludzi

 

A tak przy okazji ,dla tych ktorzy lubia samoloty I WS w malowaniu Austriackim ..Pojawila sie kalka w slimaczki 1:48

http://www.adalbertus.com.pl/kamuflaz-spiralkowy-firmy-oeffag-ag-ww1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki jako tako zrobione , brakujace 3 przewody dopiero zamontuje po zlozeniu do kupy gondol i przymocowaniu silnikow

PA090305.jpg

PA090304-1.jpg

 

Czas na same gondole .Jako ze model jest dość spory i bardzo wierny orginałowi to postanowiłem że i malowanie przeprowadzę tak jak w orginale.

A to oznacza że pierwszą warstwę wykonałem na kolor ceglasto czerwony .który ma naśladować podkład .Po wyschnięciu prysnę dopiero tym prawidłowym z tym ze wzmocnienia w gondolach wcześniej podkreślę kolorem oliwkowym H155

PA090306.jpg

PA090307.jpg

 

A tak dla relaksu zrobiłem sobie brudzenie opon

PA090308.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy.Myślę że w przypadku tego co zrobiłem ,to jest szczera prawda .No ale do rzeczy , w ferworze walki z tym modelem ,pośpieszylem sie i wkleiłem gondole zapominając o klapach ,ktore powine być wklejone przed nimi.No ale troszke pomyślałem i jakoś wybrnąłem z tego problemu

PA130304.jpg

PA130305.jpg

PA130306.jpg

W miedzy czasie zrobilem zbiorniki paliwa

PA130307.jpg

 

Przyszedl czas na galanterię bojową

czyli dzialka podkadlubowe oraz bombki ,sposób ich malowania przedstawilem na fotkach

PA140309.jpg

PA140310.jpg

PA140308.jpg

PA140311.jpg

PA140312.jpg

PA140313.jpg

 

A TU GOTOWE BEBECHY WE WNĘTRZU KADLUBA ,JESZCZE BEZ BOCZNYCH ŚCIANEK

PA140314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.