Skocz do zawartości

CAN Leopard 2A6M Tamiya/Hobby Boss 1/35


Klepas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Po dłuższej przerwie postanowiłem, że zabiorę się za nowy większy projekt, a mianowicie stworzę Kanadyjskiego Leoparda 2A6M.

Modelem bazowym będzie Tamkowy Leo 2A6, do którego dorzucę kilka rzeczy z nowego zestawu Hobby Boss o nazwie Leopard 2A6M CAN.

Dodatkowo do waloryzacji modelu użyję:

- gąski bronco models,

- lufa ARMO

- linki Eureka XXL

- wyrzutnie granatów dymnych Voyager`a

- zestaw blaszek Edka 36028

- armour slat Edka 36019

- blaszki Lion Roar LE35034

- kalki Echelon

 

ZDJĘCIE ZESTAWU:

DSC09824.jpg

 

No i od razu wstawię też zdjęcia z dotychczasowych postępów czyli:

Klejenie gąsek (dramat)

DSC09818.jpg

DSC09822.jpg

 

Oraz coś co staram się, żeby było standardem w moich modelach, czyli ruchome zawieszenie

DSC09825.jpg

 

CDN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lancer Postaram się jutro zrobić fotki,

 

madeira nie siatki nie będzie,

 

bulik58, madeira wersję z siatką i trałem może zrobię następnym razem

 

Paweł Czarnocki dramat to ilość części... każde ogniwko to 3 części, mamy 81 ogniwek na gąsce, a gąski są dwie to wszystko równa się niezła dłubanina, ale było warto

 

Pytanko: Czy ktoś może dysponuje współczesnymi butelkami z wodą w skali 1/35 lub wie gdzie można takowe nabyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No więc pracy nad leosiem ciąg dalszy...

 

Po pierwsze znalazłem w swoim pierdolniku jakiś stary zestaw butelek, które nie do końca są takie jakie bym chciał ale coś z nich wykombinuję

DSC09840.jpg

 

Co do wykonanych prac w modelu to wymieniłem uchwyty na miedziane, zwaloryzowałem tyłek, oraz dodałem kilka fototrawionek tu i ówdzie

DSC09833.jpg

DSC09835.jpg

DSC09836.jpg

DSC09832.jpg

DSC09838.jpg

DSC09839.jpg

DSC09831.jpg

 

CDN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Trochę czasu upłynęło od ostatniego postu w którym pokazywałem swoje postępy nad kanadyjskim Leopardem 2A6M, ale niestety ciągły brak czasu sprawia, że nie mam czasu na to aby porządnie przysiąść do modeli.

No cóż pokażę może co się dzieje teraz z leosiem i co poczyniłem. Postaram się troszkę częściej choć na krótkie chwile zasiadać do tego modelu i sukcesywnie iść do przodu z tym tematem, choć na pewno nie będzie to jakaś zawrotna prędkość.

No to troszkę zdjęć:

 

2011-06-06201032.jpg

 

2011-06-07201729.jpg

 

2011-07-18223308.jpg

 

2011-07-20224933.jpg

 

2011-08-07121603.jpg

 

2011-08-07142539.jpg

 

DSC08351.jpg

 

DSC08345.jpg

 

DSC08346.jpg

 

DSC08347.jpg

 

DSC08348.jpg

 

DSC08349.jpg

 

DSC08344.jpg

 

DSC08352.jpg

 

DSC08350.jpg

 

CDN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepas!!!

Mega efekt anti slipu!!!!! Proszę o zbliżenie lub info co to jest. Kapitalnie wygląda!!

 

Jest to specyfik Dupli Color z efektem Terrakoty do nabycia w OBI. U mnie i tak efekt wyszedł słaby bo dopiero po czasie nauczyłem się jak go stosować. Pryska się go na model z dość dużej odległości jakieś 4-6 warstw, a ja niestety robiłem to ze zbyt bliskiej odległości ale i tak nie wyszło najgorzej.

 

terracotta-effekt-lack-mangan-braun-spray-400ml-dc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cieszę się że znów coś składasz praca jak zawsze na TIP TOP po podglądam sobie w wolnych chwilach dalsze postępy z prac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota, warsztat, jakie bardzo lubię. Trzymam kciuki za jak największą ilość 'krótkich chwil' przeznaczonych na prace przy tym modelu.

 

PS. Jeśli można, poproszę o mocne zbliżenie z porządnym oświetleniem na tą powłokę anti slip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.