Skocz do zawartości

Su-7/20/22


KRYSTEK

Rekomendowane odpowiedzi

co do fortu Czerniakowskiego to faktycznie egzemplarze niejednokrotnie unikalne już po prostu gniją jak na przykład IŁ-28,od kilku lat leżący na lewej goleni LIM-6....

Tamtejsze patenty ochrony są niezwykłe...drut owinięty wokół klamek do do MI-2,lewarki pod ogonem IŁ-28 itp....zamiast poszukać,zdobyć brakujących części to oczywiście to Muzeum staje się bardziej cmentarzyskiem...mnie się łza kręci za każdym razem gdy tam jestem.

Co do wklejonej suczki...w lepszej kondycji...

http://lotnictwo.net/foto.php?id=122768

http://lotnictwo.net/foto.php?id=114621

 

Nie Michał ,Muzeum na Forcie Czerniakowskim,po za tym wszystkie owiewki w samolotach pozasłaniali plandekami ni by dobrze bo słońce nie niszczy ale z drugiej strony to jest muzeum i trzeba by to inaczej zabezpieczyć

 

To nie od słońca panie kolego bo one są pozakrywane w takim razie od zimy...od śniegu bo część z eksponatów ma uszkodzone owiewki kabin (LIM-2,SBLiM-2,IŁ-28...),byłem w lutym,marcu...

pewnie już nie miał kto ich pościągać....jak dobrze ,że przed zimą zrobiłem masę fotek...szkoda ,że marnej niektóre jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego koloru były podwieszane bomby FAB500 pod Su-7 ? Kolor ten sam co s-lot czy inny, bo widywałem zdjęcia z np.zielonymi bombami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor ten sam co s-lot

Jak ten sam co s-t?
A gdzie Wam tak spieszno Panowie, że pełnego słowa "samolot" nie możecie napisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten sam co s-t? Srebrny? FS26270 to standardowy dla występujących u nas bomb.

Pokaż te zielone, ciekaw jestem

Dziękuję za FS'a, a z tym zielonym kolorem to pomyłka, bo to co widziałem to po prostu wytwór grafiki komputerowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

81385871.jpg

 

Jaki samolot przedstawia rysunek ? ;)

 

Su-17M oznaczony jako S-32 MK (w związku z brakiem zainteresowania taką wersją samolotu przerwano pacę nad tym wariantem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym przypadku. Zresztą po pierwsze w tym prototypie na skrzydle byly 3 wezły podwieszeń, po drugie skad mialbym rysunki prototypu.

Jest to samolot S-32MK czyli Su-20 opis uzbrojenia ,a rysunki wzieli z Su-7 , zeby było łatwieJ. Oczywiscie troszke je modyfikujac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja napisałem wyżej? Napisałem to co podano w artykule poświeconym Su-20 w Hobby Model Mirage. Jak wrócę do domu zacytuję całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na grafice przedstawionej przez Ciebie Em wyraźnie widać skrzydło od Su-7 a Ty upatrujesz się w nim naszego Su-20. Skoro grafika jak twierdzisz została dalece uproszczona to nie rozumiem pytania? Absolutnie nic nie wniosło do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nie dawać takich rysunków ?

to nie ja upatruje ,tylko rosjanie takie ksiazki przysłali naszym w latach 70 z samolotem S-32MK.

Wniosło, niektorzy przypomnieli sobie kompilacje kadłuba Su-17M ze skrzydłem Su-7.

może powstanie kolejny ciekawy model ?.kto wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tzw ruski misz masz Jak dla mnie możesz dawać tylko od razu zamieszczaj opis co i skąd pochodzi bo powiem szczerze, że ja zgłupiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy Su-7U miał pod skrzydłami 4 węzły podwieszeń czy tylko 2?

 

Coś mi się kołacze, że jedna ze szkolnych dostała skrzydła bojówki, ale gdzie ja to paczyłem? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cos czytalem bodajze ,że w 69 serii dodano mozliwosc podwieszenia dwoch kolejnych belek o nosnosci do 250kg (Su-7 BKŁ)

Było o tym bodajże w czasopismie Aero

 

Edit

Ups...teraz zobaczylem,że chodziło o su-7u.....co ślepemu po oczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups...teraz zobaczylem,że chodziło o su-7u.....co ślepemu po oczach...

 

Wersje BM i BKŁ (czyli te co latały u nas) miały po 2 belki pod każdym skrzydłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś ma jakieś "kwity" o zbiornikach podwieszanych na naszych Su-7? (zbliżenia, schematy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.