Skocz do zawartości

Polski T-70 1:35 MiniArt


pankot13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 332
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie potrafie go jakoś realistycznie ubrudzić

 

Piotrus ale to co zrobiłeś jest bardzo realistyczne ,dla mnie podobuje się zajebiście tylko trzymaj się z daleka od Wamodu bo zawnioskuję o dożywotni ban na Modelworku

 

Maziaj dalej tylko tak jak Rafał napisał ostrożnie z "rudą"

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba. Kamuflaż już prawie zszedł co znaczy, że przez całą zimę syfu buciorami na niego nanieśli. Wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się że w rzeczywistości zimowe kamo jest jeszcze bardziej brązowe. Tak czy siak, Twoje wygląda bardzo przekonująco.

Zgadzam się z przedmówcą, z daleka od wamodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze mam dla ciebie radę. Jako że masz problem z kamo, które według zacnego grona jak i mojego skromnego zdania jest ok, korzystając z okazji że zbliża się zima weź swój samochodzik, pomaziaj go wapnem, potem trochę opłukaj i przejedż się nim trochę po leśnych bezdrożach, a zobaczysz jak to ma wyglądać. Potem zrób foty i będziesz miał dowód.

 

To wszystko oczywiście żart, ale kamo idzie ci naprawdę dobrze. Nie wiem co byś jeszcze chciał tam umęczyć innego. Może najwyżej trochę innych kolorków olejnych, ale jest git. A kamo jeszcze będziesz robił, bo musisz też mieć w kolekcji jakiś ze świeżym i lekko styranym, tak że przynajmniej jeszcze dwa przed tobą.

 

I nie wspominajmy już o TYM KTÓREGO NAZWY NIE WOLNO WYMAWIAĆ - WAMOD (prawie jak Voldemort)

 

Ale się napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia zatoczyła koło i model stał się tym czym pierwotnie miał być.

Proszę o zrozumienie i wyrozumiałość,że kolejny raz zmieniam kamuflaż.

Niestety mimo usilnych prób nie udawało mi się pomalować go i postarzeć w sposób mnie zadowalający, mimo waszych przychylnych

opinii co do jego wyglądu.A najważniejsze dla każdego z nas jest chyba to,żeby przede wszystkim podobał się on nam samym.

Obiecuję,że jeszcze kiedyś wykonam model w Polskich barwach,ale niestety nie tym razem.

Przepraszam wszystkich,którzy czekali na "Polaka" i mam nadzieję,że będziecie mi dalej kibicować.

 

A teraz fotki;

 

100_0500-1.jpg

 

100_0502-1.jpg

 

100_0501-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zbieram się i już jadę do Ciebie Ale tak poważnie to mi podoba się to rozwiązanie... faktycznie jeżeli byłeś niezadowolony z wykonania to ja Cię w pełni rozumiem i nadal będę kibicował Twoim pracom.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na PW mi proszę pisać kto się wybiera w stronę Głogowa.

Samochód jest. Ekwipunek typu miecze, spinacze i inne pieszczochy mile widziany.

Jutro zbiórka o 21.00 u mnie w domu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w końcu nie jest tak źle - nawet ładnie. Tylko szkoda mi tego Polaka .

 

tylko trzymaj się z daleka od Wamodu bo zawnioskuję o dożywotni ban na Modelworku

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na PW mi proszę pisać kto się wybiera w stronę Głogowa.

Samochód jest. Ekwipunek typu miecze, spinacze i inne pieszczochy mile widziany.

Jutro zbiórka o 21.00 u mnie w domu.

 

 

 

 

O żesz robi się groźnie

 

Dobra w końcu nie jest tak źle - nawet ładnie. Tylko szkoda mi tego Polaka

 

Wierz mi też bardzo szkoda ale nie dałem rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na PW mi proszę pisać kto się wybiera w stronę Głogowa.

Samochód jest. Ekwipunek typu miecze, spinacze i inne pieszczochy mile widziany.

Jutro zbiórka o 21.00 u mnie w domu.

 

 

 

 

O żesz robi się groźnie

 

 

Groźnie to będzie jak wpadę do Ciebie na chatę.

 

 

A tak na poważnie to szanuję Twoja decyzję. To twój czołg i nie mam prawa Ci mówić co masz z nim zrobić. teraz tez jest bardzo ładny. I co? Czyż zmywanie farby nie jest wspaniałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się poddaję. Jest fajny jak i kilkakrotnie poprzednio. Szanuję twoja decyzję. Nie zapomnij tylko adminowi trochę tego Wamodu przesłać, bo temat też trzeba wymyć. W końcu to już nie polski T-70 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisk opon za oknem, szczęk broni i tupot ciężkich butów na schodach. Smutni panowie w czarnych płaszczach już czekają pod drzwiami.

 

Co tu dużo mówić malowanie jest jak zwykle w twoim wykonaniu super. Mam nadzieję że już go nie będziesz zmywał.

Czekam na galerię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zawiodłem -byłeś na dobrej drodze ,że ukończyć ten zimowy kamuflaż i górę wzięły emocje .Następnym razem proponuję odstawić model na jakiś czas i zająć się czym innym ,a kiedy emocje opadną powrócić do modelu i ciągnąć prace dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Jo.

Ale jakoś cały czas wydawało mi się,

że moje brudzenie i ślady eksploatacyjne gryzą się z białym kolorkiem.

Cały czas coś mi nie pasowało.

Może to tylko złudzenie bo była to moja pierwsza zimówka

 

Zrobiłem lekka biedronkę i biorę się za wash.

 

100_0505-1.jpg

 

100_0504-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu przemalowany.... a Konrada się czepiałem o przemalowywanie no...

 

Powiem szczerze pierwsze malowanie było najlepsze, to jakieś dziwnie ta zieleń jakaś taka "sraczkowata"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze pierwsze malowanie było najlepsze, to jakieś dziwnie ta zieleń jakaś taka "sraczkowata"...

 

Hmm Rafał to raczej Dunkelgelb a nie zieleń

 

O kurde nie zajarzyłem ale i tak dziwny kolorek.

 

 

Spokojnie panowie. Przemaluje ;]

 

Mam taką nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 zdjęcie - kalka coś Ci źle siadła. Reszta jak zwykle super - jak malujesz takie łagodne przejścia kolorów w cieniowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.