Skocz do zawartości

Polski T-70 1:35 MiniArt


pankot13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 332
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak chcesz to mu najwyżej trochę białym olejem takich nacieków dorób, coś jak spływające kamo. Ponadto możesz dać trochę więcej syfu, bo to przecież odwilż była. Ale nie zmywaj - jest super.

A nie mówiłem Piotrze że był ok. A teraz powalcz z tym co masz. Z twoimi zdolnościami dasz radę.

 

P.S Czy wyście się z Konradem założyli kto więcej razy umyje ten sam model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Czy wyście się z Konradem założyli kto więcej razy umyje ten sam model?

 

Na razie przegrywam bo skończył mi sie zmywacz Wamodu.

 

Na razie mam dość tego teciaka.

Muszę zamówić nowe kalki,te które dostałem od Roberta niestety zmarnowałem.

Jak jeszcze raz usłyszycie ode mnie,że chce robić zimowe kamo to kopnijcie mnie w cztery litery.

Chyba nie potrafię tego jakoś realistycznie postarzeć.

 

Przepraszam wszystkich obiecuję,że go skończę.Niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Czy wyście się z Konradem założyli kto więcej razy umyje ten sam model?

 

Na razie przegrywam bo skończył mi sie zmywacz Wamodu.

 

Na razie mam dość tego teciaka.

Muszę zamówić nowe kalki,te które dostałem od Roberta niestety zmarnowałem.

Jak jeszcze raz usłyszycie ode mnie,że chce robić zimowe kamo to kopnijcie mnie w cztery litery.

Chyba nie potrafię tego jakoś realistycznie postarzeć.

 

Przepraszam wszystkich obiecuję,że go skończę.Niebawem.

 

Pamiętaj Piotr że wiem gdzie mieszkasz

Mi tam osobiście zimowe kamo u praktycznie każdej osoby się podoba... bo sam bym lepiej nie zrobił ale jak już tak piszesz to zainwestuje troszkę pieniędzy i podjadę do Ciebie

Odpocznij sobie i walcz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę cię kopał jak usłyszę o zimowym kamo bo bardzo dobrze ci wychodzi. Ale masz ode mnie pewnego kopka jak jeszcze raz coś wykąpiesz. Ja nie robię może super modeli, ale sobie powiedziałem że moczył ich nie będę. Zresztą za leniwy na to jestem. Dlatego nie kupuj więcej Wamodu i działaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba popełniłeś Piotr ten sam bład co ja przy Isie. Powinieneś raczej wyjść z takiej bazy jak za pierwszym razem. Zdecydowanie ładniejszy kontrast, zdrapki i w końcu orzełek

 

Masz całkowita rację.

Dlatego zmyje to jeszcze raz.

Sam zielony przed białym wyglądał jeszcze OK.

Ale gdy go psiknąłem wyszła straszna kicha i ogromny kontrast.

Ta zieleń strasznie gryzie się z tym białym.

Jednak przyzwoite pomalowanie białego kamo jest trudniejsze niż sądziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą dostajesz kopka. Teraz jednak jak go pomalujesz na zielono to najpierw zdjęcia, a potem dalej.

 

Teraz żart. Musimy zrobić coś al'a bojkot zmywaczy i po myciu przestać komentować. Inaczej te modele nigdy nie zostaną ukończone.

 

Spoko, dalej będę tu zaglądał i pisał. Nie spiesz się Piotrze tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą dostajesz kopka. Teraz jednak jak go pomalujesz na zielono to najpierw zdjęcia, a potem dalej.

 

Teraz żart. Musimy zrobić coś al'a bojkot zmywaczy i po myciu przestać komentować. Inaczej te modele nigdy nie zostaną ukończone.

 

Spoko, dalej będę tu zaglądał i pisał. Nie spiesz się Piotrze tym razem.

 

A coś ty się tak uczepił tego zmywania?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo za każdym razem szykuje się fajny model, już się nie mogę doczekać końca, a tu bach... wszystko od nowa. A po drugie szkoda waszej ciężkiej pracy. Ale masz rację - koniec z marudzniem. Najważniejsze że Piotrek i Ty odwalacie kawał dobrej roboty i niezadowalacie się miernym efektem. Tak więc Kondziu kończ Sdk-a i dawaj kolejny model na warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony łatwość z jaką przychodzi Wam zmywanie farby wprawie mnie w osłupienie.

Jak ja to robiłem to nigdy nie obyło się bez strat dla modelu.

 

Ten zmywacz Wamodu, hmmm po prostu maczasz w nim model? Czy smarujesz pędzlem?

 

Ha, albo to kwestia tego, że przy aero macie znacznie cieńszą warstwę farby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zmywacz Wamodu, hmmm po prostu maczasz w nim model? Czy smarujesz pędzlem?

 

Tak zanurzam w nim model i zmywam farbę pędzelkiem.

Czasem jakaś blaszka odpadnie ale to sporadyczne wypadki.

Doszedłem do takiej wprawy,że udaje mi się zmyć prawie 100% farby.

Czasami zostaje tylko w jakiś wgłębieniach.Po umyciu i wyschnięciu w większości i tak udaje się ją usunąć krótkim sztywnym pędzlem lub sama odpada po psiknięciu powietrzem z aero.

Raczej grubość farby nie ma tu nic do rzeczy.

Zobacz u mnie:podkład,dwie warstwy zielonego,białe kamo i dwie warstwy sidoluxu.Model wymyty do zera

 

Zaraz Krzysiek mnie zjedzie ,że propaguje zmywanie modeli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spoko. Kto wie co się kiedyś wydarzy. Warto wiedzieć. Narzekałem bo chciałbym go zobaczyć w końcu w pełni ukończony. Ale niezależnie ile jeszcze razy będziesz coś kąpał, ja i tak zawsze będę zaglądał do twoich warsztatów, bo robisz niezłe cacka. Także myj go prędko i jedziemy od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.