Skocz do zawartości

Pytania do regulaminu konkrusu


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pytanie nie aktualne gdyż wraz z początkiem prac przeraziłem się że to coś śmie nosić nazwę "model" i postanowiłem przejść do open

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś warsztacie konkursowym już było to pytanie. Jeśli dorabiamy część mając na celu jej największe podobieństwo do części zniszczonej/zgubionej, to zostajemy w Standard. Jeśli jednak dorabiamy część aby zwiększyć podobieństwo do prawdziwej maszyny, to wtedy Open.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam propozycje ,że by stworzyc w temacie Konkursowym dział "Galeria" tak jak to jest w innych tematykach .

Wtedy było by przejrzyście a tak mieszają /jeszcze nie ale za chwile będą/ wątki warsztatowe i galerie co będzie utrudniało ocene ukończonych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

pytanko, czy jeżeli chce zmienić konfiguracje uzbrojenia , ale korzystając z uzbrojenia z innego modelu tej samej firmy ( lub dosłownie tego samego zestawu) to czy przechodzę w klasę open ?

nie wiem czy wyraziłem się precyzyjnie, chodzi mi o to że moim migu chce zamontować dwa zasobniki niekierowanych rakiet na skrzydle, dodatkowy zasobnik wyrwałbym z drugiego pudla tego samego modelu . ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwość wydłużenia terminu zakończenia o jeden miesiąc, do końca marca?

Sporo warsztatów jest rozgrzebanych, i prawdopodobnie nie zostana ukończone w terminie.

 

Jestem zdecydowanie ZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze sporo czasu ale jak komuś brakuje to można by przedłużyć np do 19 lub 26 marca. 19 marca wypada w poniedziałek więc przez weekend spóźnialscy mogą zrobić galerię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moi drodzy: znam przypadki z innych konkursów gdzie po wydłużeniu czasu niektórzy się obrazili i wycofali się z konkursu (a byli to wytrawni gracze na których prace było miło popatrzeć) ; ustalając regulamin i zasady jakimi będziemy się kierować wraz z 'karambolis8' ustaliliśmy iż nie ugniemy się takim prośbom, w związku z powyższym jestem na 'nie' - ewentualnie jestem w stanie się zgodzić na zasadach "białej kuli" - przedłużam jeśli nie znajdzie się ani jeden uczestnik przeciwny temu pomysłowi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niech któryś z adminów utworzy listę uczestników konkursu na której będzie zaznaczał który z uczestników się zgadza a nie. Ankieta jakby nie patrzeć jest anonimowa i nie ma możliwości aby stwierdzić czy odpowiedział na pytanie biorący udział czy ktoś inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ewentualnie jestem w stanie się zgodzić na zasadach "białej kuli" - przedłużam jeśli nie znajdzie się ani jeden uczestnik przeciwny temu pomysłowi,

To po prostu poczekamy jeśli się ktoś zgłosi kto będzie przeciw to będzie tak jak jest a jeśli nie to organizatorzy przesuną termin. Więc nie widzę sensu robienia ankiety kiedy jedna osoba może zawetować. Trzeba po prostu ustalić termin do kiedy taka osoba mogła by się zgłosić aby tydzień przed końcem nie zaskoczyła innych. Może do 20 lutego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ankieta jakby nie patrzeć jest anonimowa i nie ma możliwości aby stwierdzić czy odpowiedział na pytanie biorący udział czy ktoś inny

 

W takim razie pozostawiam tą kwesię aż powyższe posty przeczyta karambolis8 - on zajmyje się tworzeniem takich rzeczy na forum - jak wydoli czasowo to niech się wypowie czy jest w stanie zrobić taką listę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu proponował bym aby w punkcie regulamin był dopisek w oddzielnym poście że jeśli nie będzie miał nikt nic przeciwko temu to termin zostanie wydłużony. Wystarczy by określić czas do kiedy można zgłosić sprzeciw i jeśli komuś to przeszkadza niech napisze pw do modelatora. Najprościej i bez ujawniania kogoś kto zgłosił sprzeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.