Skocz do zawartości

Sd. Kfz. 186 Panzerjäger Tiger Ausf. B (Tamiya 1/35)


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo dobrze się stało że tak zdecydowałeś. Spróbuj jeszcze raz tym razem wykonaj to tak byś to ty sam był zadowolony z tego kamuflażu.Życzę ci dużo cierpliwości i samozaparcia powodzenia w malowaniu.Tym razem wyjdzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zonk.Szkoda.Propozycja po czasie,pewnie g... warta,nie warto bylo zmywac tylko przodu?I tak po wszystkich zabiegach kazda strona bedzie rozna.

Jesli kolory byly mieszane ,nie ma pytania.

Podziwiam wytrwalosc i zycze powodzenia w nowej odslonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja czasem uzywam jakiegos Humbrola jako podklad.omijam surfa i klade Tamiye i wolami ja sciagac.Tez uzywam WS.Kleje wezyki z blutacka i nic nie schodzi;moze byc roznica w mocy WS.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero spojrzałem - Singapur. Każdy list polecony priorytetowy do 2kg (small packets) idzie pocztą lotniczą - wiem bo dużo wysyłam w te rejony. Ale uwaga do Singapuru idzie dłużej niż do reszty świata, nie wiem czemu akurat tak. Np. do Japonii ta sama paczka/list idzie 3x szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne, grunt, że nasze numery nadania są widoczne w ich trakingu, mało która poczta zagraniczna jest w pełni kompatybilna Tu punkt dla singpost:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

da się go podciągnąć i zrobić bardzo fajny wrak

http://www.panzerpunkt.info/artykuly/destroy_tanks/jagdtiger_3.jpg

http://www.thirdreichruins.com/spjabt653.htm

 

wiec nie siadaj na laurach tylko działaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że przy odrobinie pracy jesteś w stanie go wyskładać raz jeszcze. Na CA go połapać i pobawić się ze szpachlą. Uda się!!

Tyle czasu i pracy w niego włożyłeś...

Marcin ma rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę samozaparcia i byś dokończył ten model . Gorzej jakby farba nie schodziła . Teraz to możesz odratować sobie blaszki i wrzucić go do szafy jako złom . A tak to pomaczałbyś go trochę w Krecie czy co tam masz , nawet debonder by się nadał . Poodrywał blaszki i miałbyś na nowo samą bryłę . Wtedy zabrałbyś się do roboty od nowa tylko kilka blaszek by zginęło (jak zwykle) .

Szkoda , że nie mieszkasz w Polsce bo bym go wyłudził od Ciebie i dokończył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry, zajebisty wrak z tego wyciągniesz, po prostu zapomnij o blaszkach oporządzeniu i detalach to już historia, grunt "pospawać" płyty aby nie było śladu, lub wyzyskać niektóre pęknięcia na swoją korzyść. Ogól go z detali napraw pęknięcia wrzuć z powrotem 30% lub mniej detali (liny itd. ) i będzie dobrze. Wrak nie musi być kompletny. Tu tylko od Twojej wyobraźni zależy dalszy ciąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.