Skocz do zawartości

Mig-29


marcinw49

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znalazłem, że może być kabina malowana tym kolorem :FS36375, czyli light ghost grey, lecz nie znalazłem potwierdzenia w zdjęciach dokładnie tego modelu. Proszę o odpowiedź, czy to jest prawda czy, babol z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Samolot odrzutowy MiG-29 zaprojektowano w 1972 r., w celu wymiany samolotów typu MiG-21 i MiG-23 na nowocześniejsze

 

 

Prędkość maks. 2445 km/h (2.3 Ma)

Prędkość minimalna 230 km/h

Prędkość wznoszenia 330 m/s

Pułap 17500 m

Zasięg 1750 km (normalny)

2100 km (ze zbiornikiem dodatkowym)

 

Masa

Własna 10 900 kg

Startowa 18480 kg

 

 

Oto mig-29 krakowskiego muzeum lotictwa

 

9. Na forum Modelwork.pl użytkownicy w postach wstawiają widoczne zdjęcia (o maksymalnym rozmiarze w poziomie 1024 pikseli) lub miniatury do zdjęć umieszczonych na stronach komercyjnych lub prywatnych. Fotografie nie spełniające tego wymogu, mogą być usunięte z forum bez ostrzeżenia.

 

Zdjęcia zrobione przez mnie .Prawa autorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podaną odpowiedź przez admina - za duzy rozmiar. Ja tam nie rozumiem takiego sposobu edytowania wpisów przez administratorów, bo jest on arogancki i lekceważący użytkowników (kazdy może się pomylić, wypadało by choć PW napisać z informacją co, jak i dlaczego).

 

Wrzuć zdjęcie w rozdzielczości do 1024 pikseli i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Cytując za lipcowym numerem "Lotnictwa", MiG-29 Polskich Sił Powietrznych mają zostać zmodernizowane w bydgoskich WZL-2. MOdernizacja ma objąć 16 maszyn z Mińska mazowieckiego (13+3) i polegać ma m. in. na wydłużeniu okresu eksploatacji do 40 lat (czyli dla najstarszych maszyn do ok 2028 roku), zastosowanie MFD i nowego HUD. MOdernizacja ma przebiegać etapami i w najszerszej wersji może objąć nawet wymianę radaru i dodanie kolejnego MFD oraz zastosowanie jako uzbrojenia AIM-120C i AIM-9X.

 

ps. przydałoby się temat o 90tych przykleić analogicznie jak i dla pozostałych, będących w użyciu, maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Nie zdjęcie, a fotomontaż, bo malowania jeszcze nie ma. Swoją droga mój projekt był bardziej rzucający się w oczy... widać, aż za bardzo

A pokaż no nam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan dla 29 złozony na 12.00.

Szykują sie 2 niespodzianki -jedna związana z malowaniem 29 i druga ze sprzetem z II wś . I nic więcej nie napiszę.

 

No i zanęcił ...

Jaki plan? Jakie niespodzianki? jakie malowanie? jaki sprzęt? ... Pisz szybko, żeby nie było trzeba lampą po oczach świecić ... Albo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko , a wzasadzie kilka o migi-29:

1. co ma napisane mig 40 - Urbanowicz na prawym stateczniku - lewy mam:)

2. 59 i 115 maja kosy i godla tylko szare

3. czy jeszce cos w epmm bedize na migach malowane

Pozdrawiam

1. Na prawym napisne jest to samo co na lewym, tylko po angielsku (czyli stopień W/Cdr angielski jest)

2. 15 i 56 kolorowe, 40 i 111 szare, o 59 i 115 nie wiem

3. Plan jest taki, że będzie, a nawet chyba jest

 

Start 29 zamówiony na 12.00 [ plan lotu ]

Panowie nie mogę spalic ani niespodzianek , ani "kontaktów "na lotnisku.

Ale wieści były u żródła .

 

Jasne

Ale na kiedy ten plan lotu (dzień) i z jakiej okazji to możesz powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopnie polskie nie odpowiadały stopniom angielskim - ktoś mógł być majorem polskim i pułkownikiem angielskim jednocześnie. A skąd pewność? Się widziało, się wie ...

Co do 59 i 115 się nie wypowiadam, nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdjęcie, a fotomontaż, bo malowania jeszcze nie ma. Swoją droga mój projekt był bardziej rzucający się w oczy... widać, aż za bardzo

A pokaż no nam

To już jako ciekawostka:

rycerz1.th.png

Projekt powstał zanim pojawiły się sylwetki pilotów w MM i latała tam tylko 15 z dużym godłem. Spodobał się części personelu bazy w Malborku. Zakładał przemalowanie całego samolotu na kolor srebrny (nawiązanie do malowania limów i MiG-21, a także zbroi rycerza), na kadłubie sylwetka rycerza z godła pułku "rozrywającego" kadłub, 60 LAT nawiązujące do tegorocznego jubileuszu jednostki malowane złotą farbą, podobnie jak pozostałe napisy, krój numeru bocznego identyczny jak w MiG-21 miał do nich nawiązywać (po części także do limów), jako samolotów pułku. Rysunek na kadłubie miał być prosty aby wykonać go siłami personelu jednostki, bez angażowania osób z zewnątrz. Nie ma go co porównywać do obecnego projektu, ale chciałbym zobaczyć srebrnego MiG-29, jak czarną suczkę. Niestety to co można było zrobić w Mirosławcu, nie przejdzie w Malborku. Dlatego ta cała kampania reklamowa aviateam, ukazująca projekt przed przemalowaniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ta cała kampania reklamowa aviateam, ukazująca projekt przed przemalowaniem....
No właśnie się zastanawiałem po co ta szopka z pokazywaniem wizji artystycznych zamiast po prostu okazjonalnie pomalowanego samolotu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Wszystkich -byłem pewien na 100% że zdążą pomalowac samoloty na pokaz [ była też opcja że będzie przyklejona folia ].Dowiadywałem się w piątek po południu , Kolega miał zostac specjalnie po dyżurze aby "napstrykać " fotek .No i wyszło jak wyszło -szkoda .

 

Ale young -głowa do góry

Dziś usłyszałem jeszcze co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.