Skocz do zawartości

SW-4 Puszczyk - Aeroplast 1:48


Moses

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Należy uważać na oszklenie, bo zanim kupiłem swojego Puszczyka, widziałem sporo ramek "szklanych" z rysami na bocznych sekcjach. Nadal wydaje mi się, że główna szyba jest dość mleczna, ale nic to, model jest naprawdę fajny i wiele mu wybaczę.

Siateczki Robert z herbaty są bardzo drobne, można zakupić jeszcze w "Biedronie" herbaty Green Hills za 3 zł chyba i tam są także takie piramidki.

Co do siateczek jeszcze, to nie wiem ale będzie problem z malowaniem tego (małe oczka), dość jeszcze znośna będzie siatka z armatury , czyli zwyczajnego kranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siateczki Robert z herbaty są bardzo drobne, można zakupić jeszcze w "Biedronie" herbaty Green Hills za 3 zł chyba i tam są także takie piramidki.
Z tymi siateczkami herbacianymi to do 1:72 wyskoczyłem... Zaraz skoczę i obadam temat w Biedronie

 

Co do siateczek jeszcze, to nie wiem ale będzie problem z malowaniem tego (małe oczka), dość jeszcze znośna będzie siatka z armatury , czyli zwyczajnego kranu.
Nie wiem czy malowanie farbą będzie do zrobienia, może po prostu zabarwić te siateczki np. markerem

 

Sorki Moses, że tak w Twoim temacie, ale skoro tu się wszyscy od Paszczyków zlecieli to trzeba wykorzystać okazję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy malowanie farbą będzie do zrobienia, może po prostu zabarwić te siateczki np. markerem

Bezproblemowo maluje się aerografem, nic się nie zatyka, pięknie przyjmuje kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorki Moses, że tak w Twoim temacie, ale skoro tu się wszyscy od Paszczyków zlecieli to trzeba wykorzystać okazję

 

Oj dacie spokój, piszcie co potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Prezes wątku pozwolił, to jeszcze ja.

 

Zakup - herbata Green Hill w Biedronce 4,49zł

Produkt - siateczki fajne, nie rozrywają się i są wytrzymałe, można dowolnie wycinać nożyczkami czy skalpelem (herbata jest chyba tylko zbędnym dodatkiem, bo jak dla mnie nie nadaje się do spożycia).

Malowanie - psiknąłem (jako notoryczny nie posiadacz aerografu) sprayem Humbrola, farba przylgnęła idealnie.

Testy wytrzymałościowe- Siateczki poddałem testom na zgniatanie i zginanie. Farba trzyma się idealnie, nie odłazi i nie kruszy się.

 

Potwierdzam więc z całą odpowiedzialnością przydatność produktu.

 

To pisałem ja - Jarząbek

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to ja jeszcze dodam że fajną siateczkę mozna dostać ze wstążki.

Po świętach - po prezentach takie coś zostało:

 

P1010273.JPG

 

czy takie:

 

539.jpg

 

zdjęcia poglądowe, ale mniej więcej o takie coś mi chodzi.

na pewno macie w domu.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moses pomalował wnętrze na szaro, ale w wojakach jest to kolor zielonkawy, szaro zielony.Wiecie co to za kolor? Czym to najlepiej pomalować?

 

To dobre pytanie

Nie wiem jaki to kolor, ale zaraz bedę potrzebował i myślałem o model color 109 z domieszką jakiejś oliwki.

 

Mam natomiast prośbę, czy ma ktoś może fotkę, albo może opisać gdzie mocowane są, gdzie mają złączki/gniazda przewody wewnętrznego interkomu, umocowane na fotce poniżej do pasów? Chodzi mi o fotele tylne, przednie, widziałem, że mają gniazda na panelu środkowym obok lampki i mocowania złączki po bokach tegoż panelu.

3c0db06ad92db794.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fantastycznie, wielkie, wielkie dzięki, na to właśnie czekałem

Z przodem jakoś sobie poradziłem, choć wyjście przewodów zrobiłem "ciut" za daleko łączenia panelu,

natomiast z tyłem utknąłem. Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do malowania wnętrza Puszczyka, na moje oko (i tak pomalowałem) to pasuje kolor Revell MC 32362, taki szaro oliwkowy.

Kamuflarz tak się zastanawiam, czy Valejjo 096 fs 34063, będzie dobrze, bo jest to zielony z oliwkowym odcieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Czyli to pewne, że środek wojskowych Puszczyków ma inny kolor aniżeli zewnętrzne powierzchnie? Fotografie środka, które widziałem zazwyczaj są zrobione z fleszem. Może stąd wrażenie innego zielonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.