Skocz do zawartości

Fw 190D-11 „< 58“ Eduard 1:48


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Melduje rozpoczęcie pierwszego w długiej "karierze" modelarskiej ,modelu w skali 1:48,zestaw Eduarda "łikiend edyszyn"

Foczka będzie prosto z pudła plus ewentualnie drobne poprawki /np.zrobiłem poduszke na fotelu/ .kokpit poskłądany prysniety podkładem i z braku RLM 66 ,Valleyo panzergrau ,na to filtr niebieski ,położę jeszcze jeden-dwa.Tablica będzię z kalki zestawowej ,dorobię jeszcze pasy /zastanawiam się z czego je zrobić /

Fotki byle jakie ale to w sumie warsztat /teraz dojrzałem mały babol i będę musiał poprawić /

 

dsc07809o.jpg

dsc07808n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

beztytuulby.png

Ale to wygląda koło tych wszystkich "Migów" i "suczek". Normalnie byś się wstydził....

 

 

 

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź huczna, a coś tak skromnie. Inboksik byś pokazał, kaleczki jakieś...

Pasy to nawet z cieniutko zeszlifowanego plastiku można zrobić, czasem zdarzało mi się z folii metalowej z opakowań albo z tego co kwiatki zawijają - Dzień Kobiet był, to na pewno uda Ci się na fabryce skubnąć taką folię, haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah ,musiałes to publicznie pokazywać

 

 

... ja bym emigrował.

 

A tak na poważnie to kibicuje, bo ostatnio sam się za lotnictwo zabrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj ,czy ja wiem z tymi zapowiedziami ,były a czy huczne no może troszke ,mało pokazałem bo mało zrobiłem a szybko chciałem sie pochwalic ,ze zacząłem Foczkę,co do inboxa nie będę robił na stronie Moje Hobby jest dokładny

http://www.mojehobby.pl/products/Fw-190D-11-Weekend-Edition.html

 

Cos z tymi pasami podumam

 

Konrad dzięki za doping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, ja również wszedłem do warstatu nie wierząc w tytuł obok nazwiska

Wreszcie jakiś prawdziwy samolot !

No i powodzenia życzę, bo na Fw-190 to pół populacji naszego kraju się zna, krytykantów będzie pewnie co niemiara, a i tak dopiero w galerii dowiesz się, że akurat ten egzemplarz miał inne numery opon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tak żartobliwie było. Działaj tam, będę patrzył. Ale nie myśl sobie, jutro wyciągam z archiwum monografię 190-tki i będę sprawdzał

Rozumiem, że malowanie z box-artu? Łikend edyszyn ma chyba jedną wersję tylko, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tak żartobliwie było. Działaj tam, będę patrzył. Ale nie myśl sobie, jutro wyciągam z archiwum monografię 190-tki i będę sprawdzał

Rozumiem, że malowanie z box-artu? Łikend edyszyn ma chyba jedną wersję tylko, tak?

 

Mikołaj wiem ,że to żarciki były ,malowanie te z pudełka jest tylko jedno ale mi to nie przeszkadza nie jestem wymagający ,monografia hmmm niestety nie mam buszuję po necie i konsultuję z Kuba P.

 

... że akurat ten egzemplarz miał inne numery opon ;)

 

najwyżej numery sie przebije ,distal +numerator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakiś prawdziwy samolot !

Dokładnie tak, jak ma śmigło, to samolot.

dopiero w galerii dowiesz się, że akurat ten egzemplarz miał inne numery opon ;)

dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert jakbyś chciał otwierać przedział silnika to mam "funkel nówka nie śmigany" Jumo-213 z zerowym nalotem,z zestawu Verlindena do D9- osobiście polecam tego Verlindena ,masa żywicy plus BLACHA grubosci 0,5 mm...

 

ae5e189ec7419b6fm.jpg

oraz w/w zestaw

e6d61a2acc3bffcem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert - patrząc na twój dotychczasowy dorobek to się zastanawiam co się z tobą stało?

Nie będę pisać nic więcej bo bym mógł wielu osobą narazić się na tym forum ale błagam -Robercie, wróć do korzeni !!!!!! I bynajmniej nie mam na myśli skali modelu.

 

A tak na serio to sam model jest bardzo fajny i ......kultowy. Zyczę powodzenia przy budowie. Mam jednak nadzieje że po tym wyskoku wrócisz do polskich barw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zacząłem to i skończę tak jak pisałem ta foka to dzieło przypadku ale coraz większą ochotę mam na inną hitlermaszynę bf 109 E z Edka

Na razie aktualizacji nie ma i ubolewam nad tym ale na warsztacie mam "komercję"i to jest priorytet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko patrzec jak kolekcja migów wyladuje na allegro,przeciez miejsce na germanie potrzebne...a ja mialem za jakiś czas ruszyc z migiem-21 z oez i liczyłem na konstruktywną krytykę i pomoc,teraz co ja poczne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychy spokojnie ,najpierw na tego Emila trzeba trochę pesos zarobić

 

Piotrze na mnie możesz liczyć jesli chodzi o MiGa a i inni Koledzy bardziej siedzący w temacie pomogą.,a co do moich szybkich w 72 to chyba los juz przesądzony i pudełka na A wyladują bo 48 coraz bardziej mi sie podoba ,wszystko takie duże

 

ps.Ale gadany wątek się zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadał szumnie model w 1:48 ale FW190 to się nie spodziewałem - co prawda moje klimaty ale w wydaniu Roberta??? - zaczynam sie zastanwiać nad stworzeniem (zaproponowaniu administracji ) działu "uwaga eksperyment"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Eksperymentu ciag dalszy ,dzisiaj troche podziałałem ,sklejony do kupy osprzęt za silnikiem ,wymalowany w/g instrukcji Edka trochę jeszcze pobrudze i tak z całego szpeju niewiele bedzie widać jedynie przez wnęki podwozia ,pokrywa na górze będzie zamknięta tak samo jak pokrywy uzbrojenia w skrzydłach i osłona kabiny.wneki podwozia pomalowane podkładem Motip /rewelacja/ .

 

dsc02816m.jpg

dsc02817br.jpg

dsc02818ld.jpg

dsc02812pm.jpg

dsc02813c.jpg

dsc02814n.jpg

dsc02815nu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.