Skocz do zawartości

Artilleriefährprahm Typ D-3 ( FULL RC ) 1:35


BALROG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W porcie zazwyczaj stały też duże jednostki musisz wymyślić jakieś betonowe pirsy i ustawić przy nich np. eskadrę niszczycieli typu "Maas" z liderem np. 'Konigsberg" wszystko oczywiście w skali 1/35. Dom z tego co widać masz pojemny (patrz mina kontaktowa w salonie). .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pomostem to musisz jeszcze poćwiczyć, kolego Ale reszta - pierwszorzędna robota

?

 

Może Marcinowi chodzi o to że kolory są za żywe.

Niestety to wina flesza, bo w realu są bardziej stonowane

tyle ze mogę się mylić bo pierwszy raz coś brudziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Super Moderator

No i klawo!

W następnym tygodniu mała niespodzianka. A co no to będzie niespodzianka. Nieźle komplet z barką i schnelami ... u lallaa na wodzie będzie masakra. Podglądam dalej.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He ,niedługo dym z komina i popłynie. No ładnie obywatelu, a mnie coś lenistwo wzięło. Ale mam nadzieję że to przejściowe, no i ruszę dalej z .... bo mam rozbebrane 3 pudełka,a w każdym coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez zasuwasz, Pawel! Holowniczek slicznosci! Robi wrazenie.

 

... zastanawiam sie czy w sterówce tez nie zrobić oświetlenia, co o tym sadzicie ??

 

Mysle, ze to chyba nie jest szczesliwy pomysl. Jeli w czasie rejsu wlaczono by swiatlo w sterowce, to co widzialby sternik za oknami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BALROG podziwiam twoja prace i umiejetnosci. Tez powoli dorastam do modelu RC. Trzeba bedzie na emeryturze jakos czas spedzac.

Ja bym oswietlenie zrobil i to z mozliwoscia da wlaczania czerwonego. Takie czesto Niemcy montowali w czasie wojny - a znajac twoje modele to HOLOWNIK tez bedzie bral udzial w dzialaniach wojennych.

Mam do ciebie prywatne pytanie na PW.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Pawle!

Opowiem krótką historię. Otóż w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku corocznie we wrześniu w Szczecinie odbywały się Ogólnopolskie Zawody Modeli Pływających Placówek Wychowania Pozaszkolnego, czy jakoś tak. Również w Szczecinie zamieszkiwał Pan Władysław Cichy, znany ogólniepolsko sędzia modelarski (jako modelarz zasłynął z budowy podad dwumetrowego modelu drobnicowca Marceli Nowotko - największego wówczas w Polsce modelu szkutniczego). I tenże Pan Władysław znany był ze swojej surowości z jaką oceniał prace przedstawione Mu do oceny, a jeszcze bardziej był znany ze swojego donośnego głosu, którym wszem i wobec oznajmiał swoje zdanie na temat - wszyscy wokół wiedzieli kto i za co dostał o-pe-er.

Wracając do rzeczy, otóż pewnego razu jeden z kolegów modelarzy na wymienionych wcześniej zawodach przedstawił Panu Władysławowi do oceny model lodołamacza Lenin - z zapalonymi światłami na mostku. Co to się działo, co to się działo, pół Arkonki (tam odbywały sie zawsze zawody) uszy pozatykało... A ja nie i nasłuchałem się, jak to Pan Władysław opiurkał z góry na dół mojego kolegę po fachu - właśnie za światełka na mostku - jak tłumaczył, modele prezentujemy podczas zawodów w ruchu, a w ruchu żadne światełko (no jasne, że poza światełkami przyrządów) nie ma prawo świecić się i przeszkadzać w widzeniu tego, co poza mostkiem...

Dlatego Szanowny Pawle, nie idź tą drogą - nie montuj świateł na mostku, a jeżeli już, to ich nie zapalaj...

 

Zawsze życzliwy i śledzący relację

 

Ja-siu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja-siu

Mimo że nie będzie mi dane poznać Pana Władysława Cichego, stwierdzam że polubiłbym go

 

Swoją drogą też kończę zbierać dokumentacje do modelu który wyląduje w kolejności po barce a będzie to jednostka handlowa

oczywiście niemiecka

Długość 2,1 metra

 

schwan1j.jpg

 

Malowanie szare i tylko dwa flaki 20mm na skrzydłach mostka

A to nie bedzie moja największa jednostka jaką planuje

 

największy będzie Sperrbrecher Minerva 2,91 metra

 

P7210004.jpg

 

w takim malowaniu

 

34hz47o.jpg

 

minervapicture.jpg

 

33474608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No .... .A gdzie Yamato lubo Bismarck w 1:35?Ech waść dajesz do wiwatu,szczena opada.Co to za projekta się nie zalęgną się w tej głowie.No,no .... .Zatem do dzieła.

Bismarck Yamato ??

Za bardzo oklepane, ja szukam jednostek nietypowych których nikt nie klei

 

 

A nie mówiłem Olej tą handlową łajbę i tak jak radzą koledzy zbuduj jakiś pancernik , krążownik lub co najmniej niszczyciel np. typu Narvik. Chociaż te kieszonkowe pancerniki też są nie brzydkie.Oczywiście w 1/35 Pozdrawiam

 

Czym jest flota wojenna bez floty handlowej

 

Oj wierz mi że podoba mi się Admirał Graf Spee ale nie mam warunków

 

Narvik też kiedyś stanie na pochylni jak mi życia starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.