Skocz do zawartości

M48A3 Patton - 1/35 Tamiya


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

weekend czyli czas na kolejny monotonny update, z ciekawości wczoraj kupiłem gąski afv a dziś ledwo patrząc na oczy po tygodniu pracy pomalowałem koła mam nadzieje że dobrze

 

1007466s.jpg

1007467s.jpg

1007471u.jpg

1007474.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie

Ja między czasie przebyłem katorgę 158 ogniwek -wyciąć, opiłować, zaszpachlować, odłożyć na wyschnięcie, oszlifować szpachle i wpinać.... dobrze że mam to za sobą

 

1007488.jpg

1007481x.jpg

1007480o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki prze majstrowane przez DUMO

 

1007494.jpg

1007498z.jpg

1007500x.jpg

1007507.jpg

1007509e.jpg

1007510.jpg

1007526.jpg

 

i moje majstrowanie

 

1007494h.jpg

1007512.jpg

 

teraz tylko podcieniować błotko na kołach, ubrudzić koła napędowe od wewnątrz i można go zagracać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czterdziestka ósemka prezentuje się Super Pokrowce wyglądają jak prawdziwe i zacieki pięknie się prezentują. Czekam na galerię końcową, bo z pewnością będzie na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Is nie zapeszajmy jeszcze ;) bo na razie poszukuje jakiegoś czołgisty amerykańskiego, niestety jedyne co znalazłem to 3 figsy za 100 :( więc wizja dioramki się oddala powoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie

Ja między czasie przebyłem katorgę 158 ogniwek -wyciąć, opiłować, zaszpachlować, odłożyć na wyschnięcie, oszlifować szpachle i wpinać.... dobrze że mam to za sobą

 

Twoje też są tak kruche? Po tym jak pierwsze 2 ogniwka mi pękły przy wycinaniu resztę odciałem od ramek Dremelem...

 

Btw - wyobraź sobie, że T29 to poad 130 ogniwek na jedną stronę A do trzeba jeszcze dosztukować duck-bille do connector'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje się nie łamały. Wycinałem je nożykiem na zasadzie jedno przyłącze ucinam a drugie wyrywam ukręcam. - inaczej nie umie tego opisać :P

 

T29 raczej nie zamierzam go robić za to nosze się z zamiarem kupna M50 Super Sherman w barwach Libańskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej firmy te ogniwka? Bo planuje zakup AFV do M60A1 Tamki i modle się żeby pasowały (trochę inne te gąski).

 

Gąski firmy AFV wczesny typ, link do nich masz gdzieś na wcześniejszych stronach warsztatu. Pasują do tamki bez problemu i nadają temu modelowi realistycznego wyglądu więc jeśli masz tylko cierpliwość i czas to polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupie, wole to niż Friule albo te gumowe z zestawu, choć najtragiczniejsze nie są. Tak czy siak, dzięki.

Piękny model, aż mi smaczka na Wietnam narobiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne gracenie, z tego co znalazłem po resztkach i z zestawu figurek MB plus moja własna kreatywność z zieloną masą. Do tego chcę dodać jeszcze ten

http://www.adalbertus.com.pl/product/image/5532/MA1383_35_TANK_SUPPLIES_SET_II-2.jpg

i wykorzystać parę rzeczy między innymi boomboxa:P

 

1007561.jpg

1007559w.jpg

1007552a.jpg

 

Pytanie cz MCI by się utrzymał tak jak tu?

 

1007557.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.