Skocz do zawartości

Wessex UH-5 Italeri 1/48


robert p

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A czy nad Union Jackiem nie powinno się czasem znaleźć miejsce na biały napis NO PUSH? Tak tylko pytam, bo niedawno zrobiłem tego Wessa w tym samym kamuflażu i ten drobiazg rzucił mi się w oczy.

Zawsze mi się ten śmigłowiec podobał. Jeden, to za mało Fajny warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, ale jak dla mnie szału nie ma. Nie wyszło mi to tak, jak sobie onegdaj wyobrażałem. Ale że to dopiero trzeci model, to mam do tego spory dystans.

 

A czy nad Union Jackiem nie powinno się czasem znaleźć miejsce na biały napis NO PUSH?

Pewnie tak. Te prawie niewidoczne kalkomanie zostawiłem sobie na deser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kalkomanie na ogonie "te białe paski" chyba są naklejone źle, mniejszymi powinno być do końca ogona. Przynajmniej ja tak miałem w swoim WESTLAND WESSEX B HAS Mk.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda trochę tego zielonego, według mnie zbyt subtelny

tu rzeczywiście masz rację i ująłeś to dość elegancko. Coś mi się widzi, że mi się numerki farbek w którymś momencie porypały. Trudno się mówi...będzie taki wyblakły.

 

 

Tymczasem zwaszowany:

 

HU-5_372_zps8c79059b.jpg~original

 

HU-5_373_zps26066258.jpg~original

 

HU-5_374_zpsc330feb9.jpg~original

 

HU-5_375_zpsaeecd4a7.jpg~original

 

HU-5_376_zps8dc793f5.jpg~original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest takie wyważone....

Właśnie dlatego, że robię to pierwszy raz na taką skalę, to nie chcę przesadzić, żeby potem z tego nie wyszedł jakieś hardcore. Tym bardziej, że jeszcze nie wiem, co się z tym stanie, jak prysnę po tym bezbarwnym.

 

Dmuchnij mu jeszcze zza wylotów turbin po kadłubie i będzie cacy.

Na tych zdjęciach które posiadam, nie ma nic za tymi wylotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakurzyłem go trochę, również na kalkomaniach. Dostał też odrobinę brudu z ziemi. Poprawiłem niedomalowane poprzednio opony. Ogólnie wygląda teraz tak:

 

HU-5_385_zpsa73f15ac.jpg~original

 

HU-5_386_zps2f6fd8ed.jpg~original

 

W trochę większym szczgóle wygląda tak:

 

HU-5_386_1_zps397662bc.jpg~original

 

HU-5_387_zps8721d64a.jpg~original

 

HU-5_388_zps11c303f0.jpg~original

 

HU-5_388_1_zps7815fbd9.jpg~original

 

Zostało psiknąć po całości matem, przykleić wciągarkę z okablowaniem, rurkę pitota, wycieraczki, suwane drzwi, boczne okna i wsadzić wirniki.

 

No i to było by na tyle w dzisiejszym odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gunzowski tire black, tyle że zakurzony. Może rzeczywiście trochę przesadziłem z kurzem, ale wydaje się, że ten kolor ma jakąś taką dziwną zieloną poświatę, którą chciałem jakoś stłumić. Następnym razem pomaluję Teerschwarz.

 

Nie mniej jednak tak już zostawię. Przy nie tak intensywnym oświetleniu jak do zdjęcia, wyglądają na bardziej ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.