Skocz do zawartości

Type 94 TK Late [FineMolds 1/35]


Konrad C

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy to nie jest zestaw do późnego kamuflażu??tzn pudełko?bo farbek masz więcej czyli zapodałeś ob sety??

 

Kurde Tobie to się fotki nie wyświetlają czy jak?

Przecież widać dwa pudła i sześć farb setowych (trzy w jednym secie). Do tego musiałem dokupić jeszcze jedną farbę. Ogólnie to do malowania użyje dwóch farb z setu pierwszego i jednej farby z setu drugiego no i tej trzeciej z palety Gunze.

 

 

Witam!

Ładna rzecz się zapowiada!

 

 

Poza tym wszystko OK? Bez większych strat? Nie odezwałeś się.

 

 

Oj, zapomniałem. Wszystko przyleciało jak ta lala. Dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widzę widzę!!a ta 7 farbka w jakim celu??

 

Ta farbka też tworzy kamuflaż.

 

i czemu mieszasz farbki?coś się w setach nie zgadza?

 

Wszystko się zgadza, tylko instrukcja zaleca aby do malowania użyć TC16, TC17, T13, H321 i jeszcze TC18 do malowania narzędzi. O ile dobrze pamiętam bo mi się nie chce schodzić do malarni po instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość kupna pojedynczych farb,czy musi się kupić cały zestaw. Nie przymierzam się na razie do żadnego japońca ale głupio trochę by było kupować cały zestaw po wykorzystaniu jednej farby.

Również czekam na galerię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie poplamiony. Maskowanie to blue tac?

 

Ano.

 

Lepsze fotki. Mam problem z tym niby białym kolorem który w rzeczywistości wygląda jak piaskowy. Farba Gunze H321.

 

dsc01574rh.jpg

dsc01571u.jpg

dsc01572tw.jpg

dsc01573k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość kupna pojedynczych farb,czy musi się kupić cały zestaw. Nie przymierzam się na razie do żadnego japońca ale głupio trochę by było kupować cały zestaw po wykorzystaniu jednej farby.

Również czekam na galerię .

 

Niestety nie można ale jak będziesz składał jakieś japońskie pojazdy wojskowe to te dwa sety to tylko kwestia czasu.

 

 

Dzięki Panowie i czekam na wiecej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super się prezentuje, robiłeś pin- washa czy po całości?

 

Zdecydowanie pin-wash. Model jest już ciut ciemny.

 

Witam.

Bardzo ładny ,,Japończyk". Nie wiem dlaczego, ale ten czołg przypomina mi trochę Pz.Kpfw I.

Masz w planie młotkowanie go ? ? ?

 

Wiesz co nie wiem, muszę nad tym pomyśleć. Z jednej strony może fajniej będzie wyglądał bez obić a z drugiej lekkie młotkowanie by mu posłużyło. Nawet nie wiem z jakiej farby wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.